Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járni nem tudó baba lábát mi...

Járni nem tudó baba lábát mi védi a hideg ellen télen?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy cipőt semmiképp nem szabad adni rá,de akkor mit?Olyan overallt nézünk aminek van lábrésze is,eddig oké,babakocsizni tökély.De elég sokat megyünk kocsival,olyankor kabát,és naci lesz rajta.És csak kéne valami a lábára...
2010. szept. 3. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

pl ilyen:

[link]

2010. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bundás babacsizmát nyugodtan adhatsz rá. Azok kifejezetten járni nem tudó babáknak készülnek, s csak a formája emlékeztet csizmája, funkciója a melegen tartás. Ezt akár bundás zokninak is fel lehet fogni.
2010. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam (mint az előttem az első hozzászóló), ilyen a babacsizma. ;)
2010. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Még egy kis segítséget kérek: az első nagyon tetszik,csak az én kisfiam korához képest elég nagy ,így a lába se kicsi.Most 4,5 hónapos és 7,5 kg,68as ruhát hord,és 10cm a lába.Nem tudom a láb milyen gyorsan nő,de félek,hogy az ilyen típusúból nem kapok majd rávalót.Vagy van ez nagyobban is,csak most épp nincs a boltban,ezért nincs is feltüntetve?Mert ugye a 20-as a 11cm?Vagy nem?
2010. szept. 3. 12:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy a 11cm talphossz 17-18-as méretnek felel meg de lehet,hogy tévedek.
2010. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na, itt csak belekérdezek, ne haragudj, kedves kérdező! Áruljátok már el nekem, hogy adjátok rá a lábára ezt a cipőt, amit az első belinkelt! Az én babámnem tudja dugni a lábát és nyomni a sarkát, képtelen vagyok úgy ráadni a cipőcskét, hogy a sarka a sarokrésznél legyen, ha meg nem jól adom rá, úgy néz ki szegény gyerek, mint a kölcsönkérés! Már kérdeztem korábban egyszer egy hasonlót, akkor azt mondták, ne adjak rá cipőt. De tényleg, ha kabátka és nadrág van rajta, mit adjak a lábára?
2010. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a méret táblázat miatt:

(kicsit görgess lejjebb)


[link]

2010. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :) ,mondjuk úgyis próbálni kell majd,csak úgy eszembe jutott
2010. szept. 3. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!