Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa Ha vaniliás rizspéphez...

Milupa Ha vaniliás rizspéphez lehet valamilyen gyümölcsöt keverni?

Figyelt kérdés
Tegnap evett először a kislányom(4 hónapos),és úgy vettem észre annyira nem ízlett neki.Kipróbálhatom hogy almát vagy barackot reszelek hozzá?Úgy lehet adni a babáknak?
2010. szept. 3. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha evett már olyan gyümiket. Én még görögdinnyével is adtam, tudom gusztustalan, de ette.
2010. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen gyümölcsöt lehet hozzá keverni.Nem biztos, hogy nem ízlett neki, lehet,hogy az állagával volt gond.Az én fiam hígabban szereti,próbáld ki,hogy változtatsz az állagán a tegnapihoz képest.
2010. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy lehet, nekem van egy Milupa HA-Pép receptfüzetem. Van almahab, őszibarack krém és banánkrém-recept benne. Leírom az őszibarackosat, a többi is ugyanígy készül csak picit mások az arányok:

Hozzávalók:

1 öszibarack (120 g)

3 evőkanál vaníliás pép

110 ml felforralt és lehűtött víz


Elkészítés:

Az őszibarackot megmossuk, meghámozzuk, majd összenyomkodjuk. Majd az összenyomkodott barackot felengedjük a vízzel, összeturmixoljuk, és fokozatosan hozzákeverjük a Vaníliás pépet.


Jó étvágyat :-) Üdv, 9 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kipróbálom ma uzsonnára:-)
2010. szept. 3. 15:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam őszibarackkal összeturmixoltam,nagyin ízlett a kiscsajszinak,köszi még egyszer!
2010. szept. 3. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Banánnal és meggyel is nagyon finom de külön-külön is.
2010. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon örülök, hogy ízlett a pici lánynak:-))) Amúgy a fiam szerint is, és szerintem is finom. Ha marad, én szoktam megenni :-)))14:28-as voltam.
2010. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és ha gondolod, nagyon szívesen leírom az almahab és a banánkrém receptjét is:-)
2010. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,megköszönném aranyos vagy!A banánt amúgy szerinted adhatnám már neki?4 hónapos.
2010. szept. 3. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Én picit később adtam a fiamnak, úgy tudom, 6 hónapos kortól lehet. 4 hónapos kortól az alma és az őszibarack van. Ezen kívül nekem még a meggyet mondta a védőnő. Bár szerintem inkább kérdezd meg a védőnőtöket. Na szóval:-)))

Almahab:

Hozzávalók:

1 alma (65 g)

3 evőkanál vaníliás pép

150 ml felforralt és lehűtött ivóvíz


Elkészítés:

Az allmát meghámozzuk, lereszeljük. 100 ml vízzel összeturmixoljuk, A vaníliás pépet fokozatosan keverjük hozzá, ügyelve, hogy teljesen feloldódjon. A maradék 50 ml vizet folyamatos kevergetés mellett adjuk hozzá.


Banánkrém:

Hozzávalók:

1 banán (kb.115 g)

4 evőkanál vaníliás pép

120 ml felforralt és lehűtött ivóvíz


Elkészítés:

A banánt meghámozzuk, majd villával áttörjük. Hozzáadjuk a 120 ml vizet, majd összeturmixoljuk. Ehhez folyamatosan adagolva keverjük hozzá a vaníliás pépet, míg elérjük a megfelelő sűrűséget. Ha kellően gyorsan törjük össze a banánt és öntjük le vízzel, akkor megelőzhetjük a banán megbarnulását.


Nagyon, nagyon jó étvágyat kívánok hozzá a Csöppségnek!!

Szép estét Nektek. Üdv, Anett

2010. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!