Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babatok nektek...

1 hónapos babatok nektek miket csinált?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hetes lesz az apróság és elég paramami vagyok, hogy normális e minden. Biztos hülye kérdések lesznek, de például normális e, hogy nem sokat szokott nézelődni, ritkán van az, hogy fekszik és forgatja a kis fejét, inkább egy bizonyos helyet néz meredten. Vagy, hogy még nem láttuk úgy igazán mosolyogni, csak cicizes közben vagy almaban, de állítólag azok nem olyan mosolyok, csak valami grimasz. Illetve ha leteszem a hátára, rögtön elforditja a fejét az egyik irányba, nem igazán tartja egyenesen, szokta és tudja, csak nagyon ritkán. Nem igazán tudjuk semmivel lekötni, 10 perc után a pihenoszekben is sír, pedig zenél, rezeg, logo játékok is vannak rajta. Olyan kis fapofija van mindenre, pedig úgy megnevetettném. Nektek milyen volt a babatok ennyi idősen? Ezek normális dolgok. Sokszor aggódok, hogy valamit rosszul csinálok, nem jó neki. Köszönöm a válaszokat

2021. nov. 7. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont így működik egy 1 hónapos baba :) Ne aggódj, minden teljesen normális, amit leírtál
2021. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az enyet 3 hónapos koráig semmi nem érdekelte, ami nem cici és anya.
2021. nov. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon csinált semmit.Evett,nézelődött,sokat pukizott és annál is többet aludt.

Nekem semmilyen szék,hinta,ültető nem jött be még nagyobb korában sem,hordozóztam néha amúgy meg szabadon feküdt velem az ágyon/vagy a játszószőnyegen a földön.Azt is már csak akkor amikor nem volt elég etetni,tisztába tenni és vissza altatni..:D

2021. nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartotta màr a fejèt, nèzelődött. Rengeteget volt mellen, mèg nem fordult àt. Nem volt sìròs , hasfàjòs szerencsère.
2021. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanennyi idősen csak a cici érdekli. Kendőben szeret aludni. Ha hiányzik, hogy valamit együtt csináljatok azt érdemes kipróbálni. A pihenőszéktől ne várj csodát, sok gyerek egyáltalán nem szereti. Nyugi, minden rendben van vele :)
2021. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Evett és aludt :) tényleg semmi mást... Ne aggódj :)
2021. nov. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgai: enni, aludni, kakilni.
2021. nov. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az enyém 7 hetes és ugyanez van. Párszor eldobott egy mosolyt, ami olyan hirtelen jött, hogy még nem is tudom eldönteni, hogy az tényleg a szociális mosoly e:) egyébként olyan kis komoly kisfiu.:) egy adott pontba néz ő is, ami tetszik neki. Pl ablak felé. Függöny. Lámpa. Stb. Kb 1 hete veszem észre hogy a szemembe is néz, addig aggódtam, hogy nem.
2021. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én 6 hetes kislányom rengeteget mozog, kalimpál a kezeivel-lábaival, sokat mosolyog, nem csak álmában (ezt egész korán elkezdte.) Pihenőszéket ő is utálja. Babakocsiban sincs nagyon el. Játékokat szemével, fejével követi, de túlságosan nem köti le. Az én hangomra egyből odafordul és már kezdi Ő is hallatni a hangját.

Egyre gyakrabban hasaltatom, buksiját szépen emeli, viszont sajnos csak az egyik oldalra teszi le, és én sem tudom átfordítani Neki a másikra. Böfiztetéskor is mindig ugyanarra fordítja a fejét a vállamon. Ha hason alszik, akkor is. Lehet, hogy gyógytorna lesz majd szükséges. Hanyatt nincs ilyen probléma.

Alvása kezd ritkulni, napközben egyre többet van ébren, van hogy két etetés között nem alszik vagy max 1 órát. Éjjel maximum 1x kel.

Csak akkor sír, ha éhes.

2021. nov. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
9-es, ne aggódj, nem jelent semmit, hogy merre fordítja a fejét. Minden gyerek más, másképp fejlődik. Meglátod, egyszer csak el fogja fordítani. A mi fiúnk nem akart sokáig hason feküdni, illetve mert az ordítás, aztán egyszer csak nem akart másképp lenni, csak hason 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
2021. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!