Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor ébred fel a pár...

Hányszor ébred fel a pár hetes,1 hónapos babátok éjjel?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémek 3-4 óránként keltek enni ennyi idősen és ennyi. De nem sokkal később olyan 6-8 hetesen változott, az egyik babám néha ébren is töltött vagy másfél órát meg köztes időben is járkálni kellett vele, hasfájós volt. Enni ugyanígy 3-4 óránként evett. A másik meg csak hajnalban kelt enni 6 hetes kortól.
2018. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod☺

Az én babám 3 hetes és két 3 oránkent eszik. Este ketszer kel fel enni fél egy körül aztán 3-kor. De van hogy fél 5-kor is fel ébred. Kicsit fárasztó 🙄

2018. márc. 18. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0szor.11től reggel 6ig újszülöttként. 1 hósan már minimum 8 órát aludt, de inkább többet. 2 hósan 10 óra volt a minimum.
2018. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, fárasztó, de nekem a 8,5 hónapos lányom is ébred még. Ő volt ilyen picinek is a többször kelő, enni is eszik 2 óra fele de rendszeresen vissza kell altatni 10 fele és 4 fele, ezen kívül változó, van mikor kel még pár alkalommal, jobb esetben csak ezek vannak. Sose fogja átaludni az éjszakát szerintem. :D
2018. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1,5-2 orankent
2018. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Faraszto, de ez ilyen, majd megszokod.

15 honapig 2-3 orankent kelt az enyem.

A baratnomnek 3 gyereke van, o 8 eve nem aludt 3-4 oranal tobbet ejjel.

Ez ezzel jar, nem mondta senki ?

2018. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én babám 3 hetes. Van egy kb. éjféli szopi, eztután kerül be éjszakai alvos helyére, aztán fél öt-öt között szokott ébredni, pelus, szopi, 6 ora körül visszaalszik, és 8-9 között ébred, innentől számolom a nappalt. Vagyis egyszer ébred. De lehet elkezdem hamarabb betenni a bölcsőbe, 21-22 körül, és akkor két szopi esik az éjjeli időszámitásba. Csak sokszor éber az esti órákban, fenn van éjfélig az előzö szopitól.
2018. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!