Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a babaőrző és...

Mi a különbség a babaőrző és a légzésfigyelő között? Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelőt csak akkor, ha orvos javasolja, a bébiőr tök jó, mert a gyereket kirakom vele együtt az erkélyre, én meg bent csinálom a dolgomat, látom hány fok van kint, és hallom, ha felébred, nem a szomszédoknak kell becsöngetni, hogy már 5 perce üvölt a gyerek.
2008. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem baba örzö van,tàrsashàzban élek,arra jo ha mondjuk én a konyhàban vagyok,a baba alszik,de ha felébred,és sir azt meghallom(két készülék,egy a babànàl egy nàlad)

Arra is jo,ha nyàron az udvaron teregetsz,postàt fel kell hoznod,stb. stb.

200-300 méteres tàvolsàgban müködik!

A légzésfigyelö az speciàlisabb,az nekem nincs,de gondolom utànam néhànyan ezt megvàlaszoljàk,hogy hogyan néz ki,stb.

Szerintem a légzésfigyelö sokkal hasznosabb,fontosabb,és nekem pont az nincs:(((((((

2008. dec. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
A légzésfigyelő az a fontosabb. Mert azzal az életét mentheted meg. Nem csak akkor ha az orvos ajánlja. Saját példámból mondom. Nekem 4 Kg-mal született mégis riasztott. És neked meg nyugottabbak lesznek az éjszakáid, mert tudod, hogy rendben van a picid. A babaőr csak hangot továbbít. Mi annak is nagy hasznát vesszük pedig bérházban lakunk. Minden kis sziszenését hallom vele. Mert én be szoktam zárni a szobáját, hogy melegebb legyen bent. Meg ne zavarja a hang ha jön valaki.Olcsó változatot ne vegyél egyikből se, mi azzal kezdtünk de hamar rá kellet jönnünk, hogy le kell cserélni. Azóta semmi problémám. Nagyon jó az Angelcare márka.Lehet belőlle olyat kapni ami mind a két funkciót tudja egyszerre. Nekünk ilyen van. Csak ajánlani tudom. Ha drágálod akkor kölcsönözd.
2008. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzőnek: riasztott és újra kellett éleszteni a babádat, vagy csak lemászott róla a baba? Általában több a téves riasztás, ezért mondtam, hogy inkább csak akkor érdemes beruházni, ha orvos ajánlja, mert a szülés közben volt komplikáció.
2008. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
A baba nem tud le mászni a légzésfigyelőről.Akinek van az tudja.A légzés figyelő 2 lapból áll és a készülékből.A két lapot a matrac alá rakod,nekem csináltatott nagyméretű kiságy van,pontosan nem tudom a méretét.A két lap akkora hogy a fél kiságyat elfoglalja hosszába,és keresztbe is.Nekem baby controll van nagyon jó,még nem volt hangja hála az égnek,csak mikor el felejtettem ki kapcsolni és ki vettem a kislányt.A légzés figyelőnek az a lényege,hogy ha a baba pár másodpercig nem vesz levegőtel kezd elég hangosan pittyegni,azért hogy a baba fől ijedjen és vegye tovább a levegőt,ha mégse ébredne fől rá(de fől ébred rá tutti mert negyon hangos)Akkor utána folyamatos sípoló hangot ad.A baby controlhoz jár dvd ami meg mutatja hogy ha nem kell fől a légzés figyelőre,mit kell csinálni amig meg jöna mentő.A baby őr akkor hasznos ha nagy a házatok.Nekünk nagyon nagy,3 ajtó van csukva a szobájáig,így én mindig használom.De ha alszik a szomszédba is át tudok ugorni mert viszem magammal és ott is működik
2008. dec. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!