Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nyálzás és az h állandóan...

A nyálzás és az h állandóan eszi a kezét az a fogzás jele? Ha igen akkor mennyi idő múlva jön ki a foga miután elkezdi ezeket produkálni? Már kb másfél hónapja nagyon nyálzik és azóta eszi a kezét is.

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
akkor nemsokara kibujik a fogacskaja, figyeld a homersekletet es hogy ne gyulladjon be az inye, kammillateaval es gezlappal tisztogasd minden etkezes utan
2010. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát, az én fiam 4 hónapos kora óta nyálzik (de köldökig vizes a ruhája), rágja a kezét, és 7,5 hós volt mikor az első foga kibújt.

Én nem tisztogatok, de mivel úgyis mindent a szájába vesz, vettem egy MAM 6 hós kortól jó babafogkefét, és minden étkezés után odaadom neki.

2010. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ne végy rá mérget! A kisfiam 2 hónapos kora óta produkálja ezeket a tüneteket, és tegnap előtt, azaz egy hét hiján 9 hónaposan bújt ki az első (első 2)foga.
2010. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az én kislányom 2 hósan kezedett el nyálzani és ez teljesen normális. a foga 6.5 hósan bújk ki először.

az hogy nyálzik annak a jele, hogy beindult a fogzás (már 2 hósan) de a fog még sokára jön ki.

Ismerek olyat akinek szintén 2 hósan jött a nyál és csak 8 hós volt mikor kijött az első foga.

2010. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia 2.5 hos kora ota nyaladzik, harap mint egy kis kutya, nyugos nagyon persze nem egesz nap inkabb 6-8 kozott estankent, es meg mindig semmi... :(
2010. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: ja most 4.5 honapos.... bocsi elfelejteteem
2010. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a álaszokat.a hőjét szoktam neki mérni,de se láz,se hőemelkedés.
2010. szept. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!