Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam másfél éves. Születé...

A kisfiam másfél éves. Születése óta nagyon rossz alvó. Jelenleg fogzik a drágám, a hátsók jönnek, jó ötlet a fogzás ideje alatt megkezdeni a saját ágyába való átszoktatást?

Figyelt kérdés
Eddig úgy ment a dolog, hogy este nyolc fél kilenc körül aludt el. Az első ébredés éjfél körül volt, majd cicizett kicsit és vissza is aludt kb két órára. Az utóbbi pár napban, már este 10 körül ébred előszőr, de nem akar vissza aludni a kiságyába, azt akarja hogy vigyem be magunk mellé, de én épp erről szeretném leszoktatni. Éjjel egy óráig járkáltam ki-be a szobájába, hogy érezze ott vagyok, de semmi, csak a hiszti hányásig. Jelenleg fogzik a drágám, a hátsók jönnek, jó ötlet a fogzás ideje alatt megkezdeni az átszoktatást?
2010. okt. 31. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nem próbálkoznék most egy jó darabig,mert kiidegeled szegénykét.

Nem kell rám hallgatni,mert a lányomat csak 3 éves kora után sikerült külön ágyba szoktassam,de én sajnálnám.

Majd ha nagy lesz akkor még szivesen bújnál össze vele,de már Ő nem fogja akarni.Neki ez az összebújás annyira fontos mint az étele.

Nem minden gyerek egyforma.Vannak ragaszkodóbbak és vannak önállóbbak.

2010. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztem is várj egy kicsit a szoktatással, míg valamelyest lecseng a fogzási őrület.


amúgy a lányom is ilyen hányós-hisztiket tud levágni :S

Ő rettentő anyás, bújós. Korababa volt, jól ölbe is szoktattuk... Kb 15 hós koráig ölben aludt el, aztán egy hét alatt elfogadta az új felállást,hogy ágyban fekszik és simogatja a kezemet - ez van a mai napig, 25 hós. Ha éjjel megébred, rögtön engem keres és simogat míg visszaalszik. Én inkább ott gubbasztok az ágya mellett mert ha egyszer beengedném az ágyunkba akkor onnan majdcsak iskolásan szokna ki szerintem. Ráadásul a kistesó is ott alszik abban a szobában ahol a franciaágy van, és nem akarom hogy éjjel egymást keltegessék. De téli szünetben megpróbáljuk összerakni őket egy szobába, hát nagyon kíváncsi vagyok hogy miképp sikerül...

2010. okt. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek.
2010. nov. 1. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!