Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves a babám, és ijedezik...

Féléves a babám, és ijedezik álmában néha, ez még a moro reflex, vagy csak úgy megijed?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 6 hóig lekell épülnie a moro reflexnek, de félek, h ez még az. Bár nem az a tipikus karjait széttárja megfeszül, csak megijed kinyitja egy percre a szemét, összerezzen a teste, aztán vissza alszik. Amúgy nem tudom h számít-e, de nagyon nagyon erős volt neki a moro reflexe, már a kórházban is percenként ijedezett, szoba társaim még furcsálták is..

2021. nov. 11. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én babám is most lett fél éves..

Ő néha elkezd sírni álmában...

Megnyugtatom, rám néz, majd vissza alszik.

Van olyan hogy tök mélyen alszik, és zokog álmában, nem sír csak a szája le van csempülve és zokog.. Olyankor én felébresztem, nem akarom hogy rosszat álmodjon, az nekem is rossz érzés

2021. nov. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Autizmus jele érdemes kivizsgáltatni.

Szeretettel

Dr. Bubó

2021. nov. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lyoni ***** válasza:

Szia

Mi történt veletek?

2022. ápr. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Leépült azóta a moro reflex, lehet, hogy akkor még az volt. Még mindig borzalamas alvó, és ha hangzavar van van hogy megijed, de már máshogy ijed meg mint akkor.

2022. ápr. 27. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!