Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy piros foltok a baba...

Nagy piros foltok a baba arcán mi lehet?

Figyelt kérdés
De szinte ahogy kijön múlik is el. Egyik fele pirosodik másik már halványul. Infacolt kezdtem adni neki tegnap. De azt olvastam hogy nincs mellékhatása. Anyatejes. De azt is átgondoltam nem ettem semmi újat.
2021. nov. 15. 07:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Gyógynövényes cukorkát ettem, egy jópárat tegnap. Meg pár napja új vitamint szedek. De babaváró vitamin, abban csak nincs semmi olyan ami a babáknak árt. Más nem jut eszembe.
2021. nov. 15. 08:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2021. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7 hetes
2021. nov. 15. 08:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Fél óra alatt jött ki és múltak el a foltok. Most épp egy sincs. De figyelem. Most hagyta abba az evést. Szóval evés végére elmúltak. Infacolt most nem kapott evés előtt.
2021. nov. 15. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy az Infacol de azért hanyagold picit.

Ilyen pici korban ezek a foltok, pöttyök jönnek, mennek. Esetleg tejkiütés, mondjuk az nem múlik el fél óra alatt.

2021. nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!