Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitöl lehet az, hogy 1 éves...

Mitöl lehet az, hogy 1 éves babámnak tegnap éjjel óta hasmenése van, pukizik, és piros foltok jelentek meg az arcán és a nyakán?

Figyelt kérdés
10 kor megyek az orvoshoz csak nagyon aggódok hátha tapasztalt már valaki hasonlót
2015. márc. 2. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha új ételt kapott, akkor lehet, hogy attól.
2015. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami allergia lesz. Kapott valamit, amit eddig nem?
2015. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem semmit!csak a szokásos dolgokat!most voltam orvosnál azt mondta nem lehet tudni mitöl vannak a piros foltok...ne aggódjak
2015. márc. 2. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Oh, még eszembe jutott, hogy nem jön a foga valahol? Sógornőm kisfiának is kiütéses lett a nyaka és ment a hasa minden fogzáskor. Nálunk csak a hasmenés van olyankor.
2015. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hencsi55 válasza:
Nálunk is ez a helyzet. Én most próbáltam neki először tejet adni. 2napja nem kapott semmi tejterméket azóta rendben van. Nem akarlak ijesztgetni,de én laktózérzékenységre gyanakszom.
2015. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem nem jön most foga,bár nem igszán látom mert nem engedi hogy belenézzek.Nem adtam neki tejterméket,csak cicizik,az az egyetlen tejtermék amit eszik
2015. márc. 2. 14:24
 7/9 Hencsi55 válasza:
Lehet, hogy te ettél mostanában túl sok tejterméket. Mi a helyzet azóta?
2015. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azóta is hasmenése van.normaflort kap de nem segit.
2015. márc. 6. 17:17
 9/9 Hencsi55 válasza:
Mi is probiotikumot szedünk, Nutrilon-B a neve, semmi tejtermék, se ő, se én és rendben vagyunk.
2015. márc. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!