Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával szilvesztere...

4 hónapos babával szilveszterezés?

Figyelt kérdés
4 hónapos lesz a lányom szilveszterkor és átjönnek páran. Ti hívnátok társaságot ilyen pici baba mellett? Nem lesz nagy buli csak beszélgetünk koccintunk ilyesmi. 4 hónaposan nem akarom még éjszakára nagyszülőkre bízni. Ti mit csinálnátok/csináltatok?
2021. nov. 19. 12:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Te tudod, milyen alvó.


Az én babám 4 hónaposan 2-2, 5 óránként kelt, sírt, huzavona volt az altatásával, biztos nem hívtam volna senkit.


M

2021. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
70%
Én kibírnék inkább egy évet. Vagy vállalnám, hogy én nem biztos, hogy nagyon részt tudok venni az eseményekben.
2021. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 3 honapos lesz a lányom. Mi nyilvan nem megyünk sehova.


De hozzánk jönnek a keresztszülei, fiunk keresztszülei és a szomszedék.

Igy lesz 8 felnőtt és 5 gyerek.


Itt is csak beszélgetős, iszogatos este lesz, nem ereszdelahajam. 9fele alszik a lanyom, 5kor kel enni.

Ha esetleg nem lenne jó neki, magamrakötöm a hordozóba és ennyi

2021. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Változó h alszik. Ritkán van h éjfél után óránként kel, de átlagban 2-3 óránként kel fel. A vissza altatással nincs baj, szopik és alszik vissza szépen.
2021. nov. 19. 12:19
 5/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha csak beszélgettek, a baba meg alszik a másik szobában, az simán belefér.

Zenés bulit nem szerveznék.

Arra számíts, hogy az éjféli durrogtatásra nagy eséllyel felébred a baba és nagy eséllyel félni fog. Igazából ez lesz a gond, nem a társaság - de ezt meg nem nagyon tudod kikerülni.

2021. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Minek?
2021. nov. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt írjuk nem buliznék 4 hónapos gyerek mellett,akkor lemondod a vendégeket vagy mi? Nekem fura,tuti nem csinálnék még ilyen össze jövetelt.
2021. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%
Tavaly majdnem 4 hónapos volt a lányom Szilveszterkor. Két barátunk jött át, nem volt semmi gond. A kicsit lefektettük fél 8-kor ahogy mindig és aludt reggelig, pedig zene is volt(nyilván nem ordított, de volt). Ő akkor már 2 hónapja nem kelt éjjel, akkor sem zavarta sem a zene, sem a hangok, sem a durrogtatás. Sokszor kelő babával én valószínűleg nem vállaltam volna, így simán.
2021. nov. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Babafüggő. Ha a baba nyűgös korszakát éli és nem túl együttműködő éppen, akkor nem annyira hiányozna, hogy még vendégeink is legyenek. Ha nyugis, jól alvó, akkor simán.

Nyilván azért éjfél után kicsivel lefújnám a bulit, de igazából azt gondolom, hogy attól hogy gyereketek lett még nem kell minden szociális életet felrúgni. :)

Menni nem mennék babástól máshoz ilyenkor még.

2021. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Tavaly 3,5 hónapos volt a kicsi szilveszterkor.

Áthívtuk az egyik szintén kisbabás barátainkat, meg még két barátunkat. Készítettem vacsorát, szépen feldíszítettem a házat, mi anyukák csak éjfélkor ittunk egy korty pezsgőt, mert akkor még mindketten szoptattunk.

Nagyon jól telt az este, halkan szólt a zene, beszélgettünk, a babák nyugodtan aludtak, olyan 1 óra körül pedig mindenki haza ment.

Idén is hasonló lesz, csak már totyogókkal.

2021. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!