Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért repked a kezével a 4...

Miért repked a kezével a 4 hónapos? Ezt eddig nem csinálta.. Nagyon félek attól hogy autista lesz.. ki volt még igy?

Figyelt kérdés
Repked a kezével , de csak az egyikkel . Tegnaptól kezdte el csinálni,először kinevettük hogy megint új dolgot tanult a 4 hónaposom, de utána már egész végig ugy csinált a kezivel mind ha ütögetne a vállamot de megállás nélkül le fel .. este még álmában is azt csinálta aludt és úgy ezért már nagyon megilyedtem... csinált e igy a babótok? .. félnem kell-e attól hogy autista lesz vagy ez semmi?? Nagyon bepánikoltam..aki hasolnó helyzetben volt leírna hogy mi volt az és lett e komolyabb dolog belőle ? Vagy nem kell ezzel foglalkozni.. már akkor ilyedtem meg nagyon ahogy álmában is csinálta, aludt rajtam és akkor is mind ha ütögetne. Nagyon félek..nyugtassatok már meg 😣

2021. szept. 23. 09:43
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi, csak sietnem kellet nagyon
2021. szept. 23. 09:44
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Normális, minden baba, gyerek csinálja/csinálta egy időben.
2021. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát nagyon remélem hogy normális.. de álmában is mindha repkedne a kezével mindha legyezne?? Az is normális? eddig ezt nem csinálta most meg megállás nélkül egész nap de csak az egyik karjával.
2021. szept. 23. 09:50
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nálad már most biztosan értelmesebb a gyerek, ne aggódj.
2021. szept. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%

Minden gyerek garantáltan autista lesz, aki 4 hónaposan akár csak egyszer is autizmusra utaló mozdulatot tesz.

Ezt brit tudósok derítették ki a közelmúltban. Nagyon komoly a dolog, a hírcsárda is megírta.

2021. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Utolsó. Ezt te honnan veszed ha szabad kérdezni?
2021. szept. 23. 10:10
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy autista.

Amúgy mi ez a kézrepkedés iszony mostanában itt? Múltkor is volt egy hasonló kérdés, hogy egy nagyobb gyerek játékból "repkedett a kezével" és akkor már biztos, hogy autista? 🤦‍♀️ Komolyan mondom nem értem egyesek, hogy tudnak így gyereket nevelni ha ilyenekre beparáznak. Tiszta idegroncs lesz így.

2021. szept. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Mondom: brit tudósok derítették ki, és a hírcsárda nevű tudományos ismeretterjesztő internetes oldal is leközölte. Sajnos nem tudom visszakeresni, legalább fél éve már, hogy olvastam.
2021. szept. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
7es én is láttam azt a kérdést .. de az enyém nem csak játék közben, hanem tegnaptól végig ezt csinálja a kezivel az egyikkel ... nem is pánikolnák mondom, de az hogy már mikor alszik akkor is azt csinálja az már gyanús és félek..remélem meg érted
2021. szept. 23. 10:19
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
9. Megértem de ne félj nincs semmi baja, a babák ilyenek.
2021. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!