Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma a debreceni Tescoban...

Ma a debreceni Tescoban vettem 2 csomag akciós 4-es Liberot, és selejtes! Nem gumis hátul. Több kisgyerekes családot láttam ilyet venni, a tietekben is ilyen?

Figyelt kérdés
Néhány nappal ezelőtt volt egy ilyen kérdés, ahol erről vitáztak, hogy vajon selejtes-e, hát nem hittem volna.Hol reklamálhatok? Libero? Vagy a Tesco?
2010. szept. 4. 21:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ma szó nélkül visszavették, és a pénzt is visszaadták. Aki így járt, szerintem nyugodtan vigye vissza. Ne csináljanak már hülyét belőlünk. Nem mintha nem tudtam volna azzal a pelenkával bepelenkázni a gyerekem, csak az bosszantott fel, hogy egy ekkora márka mint a Libero hogy engedheti ezt meg magának? Vagy Tesco? mit képzel? Akciós pelenka, haha! Sokkal tisztességesebb lett volna, ha úgy írják ki, értékcsökkent, ezért olcsóbb. Nem? Mindenkinek vissza kéne vinni aki így járt, egy csomóan vettek ilyet. Akkor igencsak nagyot nézne mindkét cég.
2010. szept. 7. 22:04
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja, most olvastam másik kérdésnél, akik a Liberonak írtak, hoyg más gyártósorra került a pelus. Szóval itt a a bibi. Akkor is közölhették volan előre. na mindegy. Akkor egy darabig nem veszünk Liberot. Ti melyiket fogjátok helyette, aki ezt szerettétek?
2010. szept. 7. 22:15
 13/16 anonim ***** válasza:
szia!én jól jártam,csak 1 mintát kell visszaküldenem,és a gyártási számokat a csomagról,és küldenek helyette másik csomagokat.végül is a hibásakat is el tudom használni.
2010. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

21:50-es vagyok.

Mit tettél?

Én írtam a Liberonak, mert a Rossmann-ban a jumbo csomagok is részben hibásak voltak. (2 csomag 56 db-os volt 4999 Ft-ért) Eddig 11 hibásat találtam, de most már elhasználjuk.

Viszont a Libero-tól nagyon kedves, kimerítő válasz jött, bemásolom egy részét:

"Köszönjük szépen levelét. Átmenetileg (néhány hétre) a Libero Mega maxi (84 db-os .) kiszerelés átkerült egy másik gyártósorra. A termék minden specifikációjában megegyezik a korábbi verzióval, de sajnos derékgumirozással nem rendelkezik. Ezúton is elnézését kérjük!

Tekintve, hogy nagyon fontosnak tartjuk a fogyasztói észrevételeket, és fogyasztóink elégedettségét természetesen kicseréljük a terméket.

...nagy segítség lenne ha tudna küldeni a levelében említett pelenkából (egy darabot) ill. a csomagolás oldalán található gyártási számot . A terméket ez alapján tudjuk kicserélni."


Igazából tisztességes voltam, és megírtam, hogy nem az egész csomag hibás, tehát ha nem küldenek egy egész csomagot, egyáltalán nem sértődök meg. :) Úgyis elhasználjuk most már!

2010. szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja, bocsánat! Látom, visszavitted. :)

Úgy is jó. Bár engem az bosszant, hogy másik gumis derekú csak a Huggies van, az meg olyan kemény anyagú, hogy nem szeretem ráadni a lányomra.

Maradunk a Libero-nál, csak szemfülesebb leszek. Még a helyszínen kibontom.

2010. szept. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Na a férjem a DM-ben vett Liberot, kuponnal, így 41 ft-ba jött ki, de ez is hibás.:( Hát mostmár elhasználjuk, és áttérünk lehet a huggies-ra. DE ha a libero küld egy egész csomagot, egy hibás pelenkáért, akkor én is küldök nekik.:)
2010. szept. 12. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!