Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Te babádnak elég az Univeres...

A Te babádnak elég az Univeres bébiétel?

Figyelt kérdés
Az Univeres csak 163g, míg a Hipp-ben és a Kecskemétiben 190g van. Nálunk nem fogy el, de a nagyobb kiszerelés van hogy elég 2 evésre, vagy kipótolom gyümölcs esetén másikkal, ennél az Univeresnél meg kidobom a kicsi maradékot. Már nem is szeretek ilyet venni ezért.
2010. szept. 4. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát, ha jól értelmezem a Hipp-es bébiételt a kisbabád 2-szerre eszi meg, míg az univeres-nél hagy egy kicsit és azt már nem adod neki oda?!

Mi csak Hippes-et vettünk neki mindig, bár én főzök neki, de ha nem vagyunk otthon és nem tudok neki főzni akkor eszik bébiételt! Ő megeszi azt a mennyiséget (180-220) amit adok neki, nagyon ritkán hagy 2 kiskanállal!

A müllerben láttam nagyobb és kisebb kiszerelésű bébiételeket, ami gyümölcsös! Lehet neki a kisebb is elég lenne!

7 hónapos kislány anyukája

2010. szept. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én addig vettem az univert, amíg elég volt az a mennyiség, utána átszoktam a kecskemétire.
2010. szept. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebèdre hippet evett a fiam, ha nem a főztömet, vacsira elég volt az univer is.
2010. szept. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk lehet, hogy egy darabig elég lett volna, de azóta nem veszek, mióta én is rájöttem, hogy csak 163 g!

Akkor nagyot csalódtam, mert előtte azt hittem, hogy milyen olcsó. Az üveg ugyanakkora, mint pl. a Kecskemétinél, így ki a fene figyelgeti?! Aztán egyszer megláttam, na, azóta nem vettem!

Egy idő után nem is lett volna elég az a mennyiség.

Most várom a második gyereket, de neki nem fogok Univeres-t venni egyáltalán.

2010. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én sem veszek már, mert kevés, viszont a kecskemétiből a 190 g is van, hogy kevés, a 220-as meg sok:-S

Ez tőle függ egyedül:-)

2010. szept. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!