Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetek? 1 éves babám...

Mit tehetek? 1 éves babám első fogai töve sárgultak. Van valakinek tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés
Elmex fogkrémmel mossuk, igaz most kezdtük még, mivel most jött ki az 5-ik foga, és most lett 1 éves. Fogkrémet lenyeli, de gondolom az nem baj, hisz egy ilyen kicsi még nem tud öblíteni. Most kezdtem el adni neki a zymafluort is. Attól sárgulhat amúgy? Aki tud, segítsen, fogorvoshoz még nem szeretném vinni. Épp hogy picikét sárga, reménykedem, hogy a sűrű fogmosástól jó lesz, és nem romlik el hamar neki.
2010. szept. 5. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
elmex fogkrémet 1 évesnek? Gratulálok.....
2010. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elmex fogkrémnek van ghyerek változata is? Nem is tudtam. Csak gyerekeknek való fogkrémet használhatsz. Mert lenyelik!!!! És ha azt nyeli nem vészes. Mi a fenének adsz neki ilyen sz@rokat, már megbocsáss... Sima gumis fogkefe és babafogkrém, akkor nem szabadna sárgulnia.
2010. szept. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy van az ELMEXnek gyerekfogkrémje!!!!

0-6 éves korig, 7-12 éves korig. Mi ezeket használjuk 3 gyereknél...

A kérdésedre válaszolva: még nem kell fogkrém, majd csak akkor, ha megtanul köpni. Nem szabad lenyelni a fogkrémet.

A sárgaság a fogain lepedék, ha jól megmosod neki, eltűnik.

3 gyerekes anyuka vagyok

2010. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szedett antibiotikumot? sokszor ez okozza a sárgulást a fog tövénél egy csíkban.
2010. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) Gondoltam, hogy lesz unintelligens válasz is...nagy az Isten állatkertje.

Nem szedett antibiot, nem volt még beteg szerencsére. Mindenből a legjobbat veszem neki, így a fogkrémből is, amit orvos ajánlott (nem itt kérdeztem, és hallgattam okoskodó háziasszonyokra). A zymafluort is orvos ajánlotta, mert nem kap elegendő fluort a vízből, így hogy ne romoljon el (szuvasodjon) kell neki naponta adni. Ez nem gyógyszer, csak fluor. Nem tudom milyen "szarra" gondolt a válaszoló, de nem is érdekel az ilyen sötét hozzászólás. A többieknek köszönöm a választ. Most, hogy mosom pár napja, már jobb a helyzet.:)

2010. szept. 6. 09:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a linket, ez segíthet páraknak.

Az elmexnek is van babafogkrémje jééééééééé.:)))))) Könyörgöm, ha valamit nem tudsz, ne okoskodj!

2010. szept. 6. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!