Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szülésnél spinális fájdalo...

Aki szülésnél spinális fájdalomcsillapítást kapott mi a tapasztalata? Mennyire volt fájdalmas a szúrás, mennyit érzett a szülési fájdalmakból? Ezt első szülők is kérhetik ugye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tűszúrás nagyon kellemetlen élmény volt, de mivel császárral szültem ez volt az egyedüli rossz élmény. Valami olyasmi érzés volt, mintha erősen belevágnának a hátamba egy kalapáccsal. Vagy olyan mintha leesnék egy fáról és a hátamra esnék és nem kapnék levegőt, tudom, mert én már estem igy le. Mialatt beadják levegőt se vehettem azalatt a pár másodpercig.
2010. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6 évvel ezelőtt így szültem!Hát nem valami kellemes a szúrás,főleg,hogy fájások közben adják be és mozdulatlannak kell lenned!Nekem az első szúrást el is rontották!Tényleg nem éreztem semmi fájdalmat amikor már elkezdet hatni kb.2 óráig!Utána meg már jöttek a tolófájások!Én a mai napig ha nehezet cipelek érzem,hogy ott fáj!Most is terhes vagyok(17 hetes),de most nem fogom kérni!Nincs jó élményem ezzel kapcsolatban!Boldog Babavárást!
2010. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Spinális érzéstelenítést szülésnél nem alkalmaznak, csak epidurálisat. Azt először szülők is kérhetik. Spinálisat csak császármetszéskor adnak. Én kétszer szültem epidurállal, spinális érzéstelenítésem még nem volt. Az Eda-nál nekem csak az érzéstelenítő injekció beadása fájt, a cső bevezetése nem. Továbbra is éreztem a fájásokat, csak sokkal kevésbé erősen.
2010. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Császárral szültem spinálist kaptam, egyáltalán nem éreztem, jól adta be az altató orvos. Előtte elhúzódó vajúdásom volt és kértem fájdalom csillapítót azt a tomporomba kapta, de az jobban fájt mint a spinális.
2010. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!