Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vervetelt szeretnek csinaltatn...

Vervetelt szeretnek csinaltatni babamnak (9 hos) kerhetem a gyerekorvost, vagy csak akkor veszik le neki ha beteg?

Figyelt kérdés
Aggodom, meg nem volt eddig beteg meg megfazasa sem ,pedig hallottam hogy az immunrendszere erosodik ha atesik egy ket megfazason. Szeretnek neki verkepet csinaltatni hogy minden renben van e neki, es hogy nincs e valami baja vagy vitaminhianya....vagy ez felesleges? Kulfoldon elek es itt nem nagyon foglalkoznak a babakkal mint otthon persze csak az irasokbol latom hogy ilyen olyan vervetel meg csipoficam szures ultrahanggal.....na ilyet itt nem csinalnak. Koszonom elore is!
2008. dec. 13. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itthon elég szólni, hogy szeretnél, legalábbis nálunk így volt. 3 hós volt és nagyon nyűgi lett egy időben és mi úgy gondoltuk, megnézetjük, és ha minden ok, akkor megnyugszunk. Szóltunk, hogy nézzünk egy vérképet és a gyerekorvos megírta a beutalót. Külföldön is így kellene hogy legyen. 6,5 hós kislány anyukája.
2008. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom! kulonben otthon akarom megcsinaltatni neki a verkepet mert otthon leszunk 2 hetig. Csak hogy kerhetem e a gyerekorvost igy ok nelkul a ver levetelere?
2008. dec. 13. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia ha rám hallgatsz nem szurkáltatod a babát amig nincs gond. hogy nem volt megfázva? örülj neki. egész nap erősödik az immunrendszer amig otthon a szájába vesz ezt azt:-)

de ha szeretnéd mindenképpen gondolom megirja ha azt mondod félsz. viszont ne felejtsd el hogy ez egy invaziv beavatkozás tehát fertőződhet. na és a sírás sem utolsó.

minden jót Nektek!

2008. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval, ha rendesen eszik nem étvágytalan nem szurkáltatnám meg feleslegesen. Örülj neki hogy nem beteges inkább akkor kéne aggódnod ha gyakran beteg lenne hisz az is jele a gyenge immunrendszernek. Ha változatosan eteted a neki megfelelő étellel és neked nem volt a terheség alatt vashiányod szerintem nem kell neki vérvétel, de azért kérdezd meg a gyerekorvost hogy ő mit tanácsol, ha téged az megnyugtat.
2008. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es eegyetertek a valaszokkal teljesen es megerositettetek ebben.
2008. dec. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!