Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 13hónapos nem mászik...

Baj ha a 13hónapos nem mászik csak a fenekét huzza a földön és nem is tud járni?

Figyelt kérdés
Csak feláll de nem tud elindulni.
2021. nov. 27. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baj, már rég másznia kellene! Nincs védőnőtök, vagy orvosotok?
2021. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egy baratnom gyereke nem az enyem. En is ugy gondolom hogy baj de o nem foglalkozik vele.
2021. nov. 27. 19:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Már kapaszkodva lépegetnie kellene, de mászni minimum.

Nem mondtad neki, hogy le van maradva? Az ő védőnője nem mond semmit? Kicsit furcsa.

2021. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A járással épphogy nincs lemaradva, de a mászással nagyon.
2021. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kapaszkodva tud lepegetni azert de nagyon minimalis. Nem en nem szoltam bele en is ugy voltam vele csak szol a vedono… csak nekem nagyon fura ez a feneket feloldalt huzza ulve maga utan es ugy olvastam ha nem viszik el tornazni akkor nem fog tudni elindulni
2021. nov. 27. 19:32
 6/17 A kérdező kommentje:
Es az lehet a baj hogy felultettek ami miatt ez kialakult. Igazabol en csak kivancsi vagyok mennyi alapja van ennek sajat tudasom bovitese erdekeben.
2021. nov. 27. 19:34
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Igen, káros az idő előtt ültetés. De szerintem nem biztos, hogy van összefüggés. Ettől még káros. És baj, hogy nem mászik.

Hogy kerül álló helyzetbe a lépegetéshez amúgy?


4es voltam

2021. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a mozgásfejlődés és az idegrendszer/agy fejlődése nagyon szorosan összefügg, így később ebből nem csak mozgásproblémája lehet... sokat kéne másznia.
2021. nov. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A mászás a legfontosabb mozgás fejlődési szakasz. Az, hogy nem jár, nem baj, de a mászás kimaradása gondot okozhat a későbbiekben.
2021. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Bocsanat, hogy belekerdezek mas kerdesebe. Az en fiam 7 honapos kora ota maszik, holnaputan lesz 1 eves. Az apja nem maszott minimalisan, azt se szabalyosan es olvasasi nehezsegei vannak a ferjemnek a nai napig stresszes, ha hangosan kell olvasni es lassan is olvas. En az ellentete vagyok, masztam is es borzaszto gyorsan olvasok, artikulaltan, erthetoen, tanulasban osztalyelso voltam es nagyon jo a memoriam. Szerintetek akkor ebben lehet osszefugges? Valoszinu, hogy a sok maszas jo hatassal lesz a kisfiamra is?
2021. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!