Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt a legtöbb, illetve...

Mikor volt a legtöbb, illetve legkevesebb időd a babád mellett? Kb.1 éves kor alatt?

Figyelt kérdés

7 hós a babám, általában a párom késő estig dolgozik, akkor már rég alszik a kisfiunk amikor ő hazaér, de sokszor még hajatmosni sincs időm, nem alszik sokat, vagy felébred. Általában megmosom amikor reggel a párom még itthon van, majd a következő alvásnál megszárítom, vagy azután. Ha megyünk sétálni, kész káosz, sokszor sír, mire összekészítem a dolgokat, mindig rakok neki kaját is, mert már párszor megéhezett hamarabb a sétálások alkalmával. Szinte 1 percre sem szeret egyedül lenni.

Szégyen, de van hogy nem is tudom mit játszak vele, látom rajta, hogy unatkozik, a játékait megunja hamar. Amit elteszek pár napra, az is csak rövid ideig tetszik neki, ha újra odaadom. Kukuccsolunk, zsip-zsuppolunk, meg ilyenek, de félek ezeket is már unja. Porszívózni is úgy szoktam, hogy az egyik karomon ül. Főzni, inkább nem is kezdek el.

Nálatok hogy van/volt? Idővel jobban eljátszik majd egyedül?


2010. szept. 5. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyik ismerösőmnek is kb ezt csinálta a babája és talán 1 éves elmúlt mikor már el volt egyedül is a lúrkó.

Probáltad már hintába tenni és úgy tenni-venni mellette?Vagy valami gyermek cd-t beteni és hallgatni vele?Most van talán az,hogy a játékok nem érdeklik így adjál neki műanyag flakont,tálat amível talán jobban el lesz.

Kívánok sok erőt,boldogságot hozzá.Lassan renbejön minden.

2010. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hintában biztos nem maradna meg, sosem maradt meg a hordozóban sem és pihenőszékben sem, már kisebb korában is próbáltam. Már adtam neki flakont, műanyag poharat, itatópohár kupakot, ezek a kedvencei, de csak egy ideig. Most jön-megy, illetve kúszik minden felé, de mikor célba ér, már nem érdekes és akkor nyűglődik. Most fedezi fel a szobát, felmászik rajtam, ahogy ülök a földön, feljut az ágyra, azon végig kúszik a távirányítóig. Mindig mellette kell lenni, mostmár nagyon figyelni kell rá, mikor, merre és mit csinál. Járókában biztos nem maradna meg, a kiságyában is csak aludni szokott.
2010. szept. 5. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem probaltad magaddal bevinni a furdobe hajat mosni. EN ugy szoktam, hogy behajolok a kadba o meg ul a piheno szekebe en meg enekelek viccelodom es nagyokat nevet a samponos hajamon. Na persze nagyon gyors hajmosasrol van szo mert o sem birja 20 percig nezegetni de gyorsan besamponozom 2x aztan egy kis balzsam ra (amig a bazsam hat legugolok melle es jatszunk) aztan lemosom. Becsavarom egy torolkozobe es mikor elalszik megszaritom de van ugy, hogy berakom az eteto szekebe es amig jatszik addig megszaritom. Nekem egy ideig eljatszik egyedul csak neha ra kell neznem foleg ha gyanusan nagy a csend mert akkor tuti talat valamit. Multkor a kis tv alvanyrol lehuzta az ujsagot es azt akarta ragcsalni. En inkabb ezert nem hagyhatom egyedul, igy en sem tudok sok mindent csinalni mert az etetoszekbe vagy a piheno szekbe o sem birja a vegtelensegig. Lehet, hogy most sokan elitelnek de en ha mar vegkep nem birok valamit elvegezni ami surgos akkor bekapcsolom neki a tv-t es azt imadja.
2010. szept. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!