Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vesztek egy 2,5 evesnek...

Mit vesztek egy 2,5 evesnek karacsonyra?

Figyelt kérdés

Az atlagos dolgai mind megvannak mint kiskonyha, duplo, lego, playmobile, baba, babakocsi, plussok, gyurma, rajz es festokeszlet, futobico, indiansator, puzzle(k), nehany kisauto, par lotto jatek stb

Ezen kivul barmi otlet?

Vmi kulonlegeset es nem tul hetkoznapit szeretnek venni neki, pl talaltam tok szep fa bowling szettet, ezt a nagyszuloktol kapja.


2021. nov. 30. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Bevásárlós társasjátek, szivárványhinta, pénztár (nagyon szépek vannak fából), karácsonyos mesekönyv, illetve még a diavetítőn gondolkodunk
2021. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Az enyém 2 éves. Nemrég volt a születésnapja, rengeteg dolgot kapott és egyelőre nem akarunk századik játékot. Lightosabb karácsonyunk lesz, mesekönyvet fog kapni a kedvenc témájában. Egyébként nagyot nőtt megint, így mellé most ruhákat veszünk neki.
2021. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Present Pets interaktív kislutyát kapott tavaly ennyi idősen ami kibontotta magát a dobozból, rohadt irritáló de azóta is imádja: [link]

Ezen kívül Barbie babát, szép táncos ruhát.

2021. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Derjaderja ***** válasza:
84%

Hát nálunk a lányom januárban lesz 3.

Karácsonyra diavetitő lesz a közös ajándék, ő kap még egy nagy plüsskutyát (nincs még nagy plüss), szülinapra babaházat kiegészítőkkel és egy kis hátizsákot.

Meg pár könyv.

Szivárványhintán gondolkoztunk még meg ilyen első társasokon (pl a djeco-nak vannak szépek), meg vmi speckó gyurmakészleten, de ezek egyelőre nem lettek.

Még ami nagyon tetszett: gyerekeknek való magnó, amibe cd-t is lehet tenni illetve pendrive-ot is. Ezt még biztos elsütöm valamikor.

En a fajátékokat is szeretem, meg vmi szép fajta építőkocka készletre is csorgatom a nyálam, még amit tanacsoltam érdeklődő rokonnak: lányos cuccok (hajgumi, csattocska), vagy pl jelmezeket nézegettem, amikben otthon is játszhat, pár a h&m-nek az oldalán is van.

Neki lassan jönnek az ilyen színezők és foglalkoztatók, azokat most tapasztalom ki, hogy milyen feladatot tud megoldani.

Ha van konyhátok akkor egy játekmérleg vagy ilyen játék penztárgèp, Fakopancsnak van fa játek pizza vagy torta.

Van a Fauna, neki ilyen madaras kirakós fái.

Hangszerek közül most a Télapó egy kis szájharmonikát hoz. Meg CD-t, az én gyerekeim tökre szeretik a zenét és a CDket.

Pl Gryllus Kirándulós dalok könyv plusz CD.

Lehet csinàltatni csendes könyvet, ott ki tudod választani, milyen oldalak legyenek (az olyan 10-15000Ft), tavaly kapott, és ő sokat játszik vele.

Vagy vmi szupi fürdőjátek pl ilyen kádra tapasztható kis edények, kerékkel, olyanra is vágyom 😊

A járművek között: nekünk van egy mentőautónk, ami szirènázik meg ad hangot, kivehető a beteg meg a gépesz meg egy csomó eszköz, azt imadják.

A kisebbik gyerekemnek ilyen csavar- csavarkulcs szerű szerelős játèkot vettem, azt 3 evesre írják amúgy, de vannak ilyen munkapadok is.

Orvosi táska még kor szerint jó lehet.

2021. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Cry baby most nagyon megy
2021. nov. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
20%
Atyagatya… minek 2 éves korra már mindent megvenni? Aztán meg 3 évesnek már nem tudtok (se a rokonok) mit venni. 😂
2021. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha lepontoztok, ha nem, akkor is ezt vesszük. Mi értelme ilyen kérdéseknél pontozni? Unatkoztok?
2021. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Mi szerényebben ünneplünk: 100 db-os pötyi játékot veszünk neki meg még valamyen hangszert (kalimba/triangulum/ szájharmonika, valamelyiket ezek közül, mert a hangszerek nagyon mennek)

Egyik nagyitól duplót és játékporszívót (de minek???) kap, a másiktól vízfestéket, ecseteket és egy Barbie-t.

2021. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Derjaderja ***** válasza:
26%
8. Remélem, nem nekem írod, én ötleteket írtam. Meg amire írtam, hogy megvettem, az most az aji. Többi régi vagy terv.
2021. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A Mamilla.hu-n nagyon sok szep fa jatek van Noe barkajatol a tuzoltoallomasig. Mi peldaul egy szerszamos asztalkát rendeltunk, ezr kap majd a kislanyunk, mert imadja ezeket a dolgokat. A szulinapjara meg a Noe barkakat kapta, meg hangos puzzlet. Szerintem nezz szet az oldalon:)
2021. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!