Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedden lesz a kisfiam 3...

Kedden lesz a kisfiam 3 hetes. Néhány napja reggel 8-9-től délután 5-6-ig egyfolytában fent van, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy éhes, tápszerrel táplálom hozzá, kakil-pukizik rendesen, infacolt is kap a pocójára. Ha nem sír érdeklődik, nézelődik, kíváncsi, de szerintem nem szabadna ennyit ébren lennie. Nem iszom kávét, nem eszem már csokit sem. Ez normális, és én dramatizálom túl, vagy tényleg gyanakodnom kell valamire?
2010. szept. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem sír, nem nyugtalan, akkor ne aggódj. Kis kíváncsi, érdeklődő ez a lényeg. Nő a súlya rendesen, eszik rendesen, akkor ne aggódj.
2010. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Éjszaka alszik rendesen?

Lehet kevés az alvás igénye a babádnak!

2010. szept. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én babám sem aludt olyan sokat újszülöttnek. Nem sírt, nem volt semmi baja, csak nézelődött. Szerencsére éjjel mindig aludt. Egy idő után szépen beállt a napi nappali 3 fix alvás, majd napi 2 alvás, majd napi 1 alvás.

Mi az, hogy nem szabadna ennyit ébren lennie??? Lehet, a te babád nem olvasta azt a szakirodalmat, amiben azt írják, hogy az újszülöttek napi 20 órát alszanak :) :)

Ne aggódj, nincs semmi baja :)

2010. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lányom már két hetesen nem aludt nappal max fél órát...utána nem is erőltettem...elvan magának..most 6 hetes most sem alszik nappal..de legalább már éjjel úgy ahogy.nincs semmi baja sztem..nekem azt mondta a védőnő hogy minden gyerek más már ilyenkor látszik milyen temperamentuma lesz..és mivel nálunk van a családban hiperaktív ő ezt örökölte.
2010. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!