Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Verszegeny, vashianyos baba...

Verszegeny, vashianyos baba tuneteti?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk durván határ alatt volt minden (a végén korházba is kerültünk) de az előjelek

Nappal aluszékony volt este viszont milliószor fent volt

0egyensúly. Tehát felült és eldőlt mint egy zsák

Kedvtelen volt

Nem volt szine a bőrének

Étvágytalan lett

És minden megrágott (még most is,de javulnak az értékei) tehát értsd: a falat nyalogatta, a széket rágta, a kiságyat, meg kb bármit...

2021. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erről inkább orvost kérdezd. Anyatejes? Mert ha neked vashiányod van, akkor lehet neki is, ha tápszeres, akkor biztos hogy nem.
2021. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes. Terhesseg alatt verszegeny voltam es vas tablettat szedtem. Nem tudom,hogy az lehetek e meg de a babamon azt vettem eszre,hogy pl nappal 2 ora alvas utan mint ha almos lenne mindig dorzsoli a szemet sokszor nyugos. Amugy ejjel rosszul alszik. Eleg feher sokan mondjak, hogy sapadt holnap megyunk vervetelre.
2021. dec. 2. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

1

Megkérdezhetem mennyi idős volt ekkor a babád? És ezek alapján gyerekorvos küldött vérvételre titeket? Kellett szednie vaskészítményt és milyet?

Fiam hasonló mint amit leírtál,sápadt is.

2021. dec. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Augusztusban akkor 6,5 hónaposan vittük be az ügyeletre. Akkor már 2napja tartott az egyensúly zavar, de aznap nagyon durva volt, a karomban is dőlöngélt. Belázasodott és nem lehetett levinni neki. Meg ment a hasa is. Így azonnal korházba mentünk. Akkor fenyegető kiszáradással bentfogtak, még aznap levették a vért (ez este 8-9körül volt már)

Másnap jött meg az eredmény, a doki úgy ült mellém hogy azt mondta "nem tudom ez a baba hogy él még"... a vér is megfagyott bennem... azóta emelt dózisban kap vasat és folsavat. Havi kontroll alatt vagyunk. A hemoglobin már szépen emelkedik, a vas egyenlőre még nem akar, jöv. héten megyünk újra, ha addig nem javul elkezdik kivizsgálni ételérzékenységre

2021. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!