Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg cipőbe...

Hogyan tanítsam meg cipőbe járni a kisfiamat?

Figyelt kérdés
Cipő nélkül már teljesen stabilan járkál, szalad a házban, cipőben viszont eléggé instabil. Hogyan tudnék neki segíteni megtanulni cipőben járni?
2021. dec. 8. 07:35
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Hagyd próbálkozni. Maximum állítsd talpra aztán pikkpakk megtanul.
2021. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél normális cipőt, ami nem akadályozza
2021. dec. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
D D Step cipője van
2021. dec. 8. 07:56
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Azt is meg kell tanulni. Pár nap vagy hét és menni fog neki. Olyan cipő a jó, aminek ketté tudod hajtani a talpát, annyira hajlékony.
2021. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy.Ha méretben jó akkor magától megtanulja.
2021. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
A ddstep nem a legjobb, max. a barefoot verziója a jobb. A téli cipőkben általánosan is nehezebb járni a magasabb szár miatt.
2021. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Aki lepontozott írja már meg miért?:D Ha egy gyerek stabilan jár 1-2 hónapja mezítláb a lakásban, az ha ráadod a cipőt elindul benne, mert tud járni, kivéve ha rossz méterű,kemény talpa van.(dd stepnél utóbbi aligha lehet gond)Az hogy még imbolyog és bizonytalannak tűnik semmit nem jelent.Ez is egy olyan dolog amit meg kell tanulnia(mivel még új neki).Ezt úgy lehet ,,megtanítani" ha hagyod gyakorolni.Vagyis semmit se csinálsz, ahogy a mozgásfejlődésnél(egészséges gyereknél) senkinek nem kell beleavatkoznia ,mert megy.
2021. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le, én mindegyik választ hasznosnak értékeltem. Egyébként igazad van, csak sokszor túlságosan is féltem, jelen esetben az elesésre gondolok, és ráadásul akaratos is nagyon, nem akarja fogni a kezem, persze a vége mindig az,hogy elesik.
2021. dec. 8. 14:51
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell tanulniuk esni is. A fontos a kézfogásnál majd akkor lesz, ha utcán sétáltok. Bár a lányom hamar rájött, hogy a "ha nem fogod a kezem, felveszlek" nem bulis és ezért mindig inkább fogja a kezem és jön 😉
2021. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!