Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes kislány fülét...

Mikor érdemes kislány fülét kilyukasztatni dokival fülbevalóhoz?

Figyelt kérdés
Ti megtettétek, vagy ellenzitek?
máj. 16. 10:21
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
54%
Miért kellene ellenezni? Nem káros, és a kislányok szeretik, hadd legyen fulbevalojuk, ha szeretnék. Viszont akkor, amikor már ő tudja eldönteni, hogy akarja, szerintem.
máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
43%

Akkor, ha màr elég nagy ahhoz, hogy eldöntse. Kb. 4-5 èvesen màr felfogja a gyerek, hogy fàjhat a lyukasztàs. El tudja dönteni, hogy ezt szeretnè-e. Ideàlisabb lenne 10-11 èves kor körül (ha a gyerek szeretnè egyàltalàn),de van, amelyik gyerek màr òvodas koràban kèri.

Újszülöttnek, pici gyereknek nem való semmilyen piercing, testmòdosìtàs. Az nagyon barbàr dolog.

máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 babyboom567 ***** válasza:
72%
Majd ha ő akarja.
máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 babyboom567 ***** válasza:
71%
Tévedés 1-es válaszoló, rengeteg lány nem szereti,pl én is gyűlöltem.Konkrétan direkt elhagytam többször is az arany fülbevalót, hogy anyám szokjon le róla,és ne kelljen hordani.Mert az édes kevés volt ,hogy nem szeretem, "lány vagyok fülbevalót KELL hordani" szöveg a mai napig a fülemben cseng.De nagyon kitartó volt,szóval azt hiszem kb 14 évesen volt rajtam fülbevaló utoljára.
máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
82%
Mi babakorban nem tetettünk be neki fülbevalót, most meg 6 évesen ha kérdezem tőle szeretne-e akkor azt mondja nem. Úgyhogy bár nem ellenzem, én megvártam vele a gyerek véleményét.
máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
51%
4# hozzatettem, hogy akkor, amikor ő akarja. Ha nem szeretné a gyerekem, a magam örömére én nem aggatnek a fülébe semmit, ez egyértelmű 😅 1es voltam
máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
73%

Majd ha o akarja, az o teste, o dontese.


43 eve lyukasztottak ki a fulem, a mai napig havonta begyullad, es nem, soha nem forrt be. Fulbevalo utoljara 8 evesen volt benne.

máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
64%
6 hónapos kora óta van fülbevalója. Most 14 hónapos.
máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
55%
Én örülök hogy ezt nekem baba korban elintézték. Most nem szeretném átélni.
máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
69%
Nem lyukasztattam ki babakorában. Nekem is 3 évesen lett. Egyébként jól tettem. 8 és nem akarja, semmi hiányérzete. Egyébként enélkül is full lányos. Babaként se nézték soha fiúnak, még fiúruhában, kék babakocsiban ülve se. Nem mintha zavart volna (az se zavart, hogy a fiamat mindig lánynak hitték a szőke göndör hajával).
máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!