Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ötletetek, hogy hol tudok...

Van ötletetek, hogy hol tudok venni gumibugyit? Állandóak az éjszakai "pisibalesetek", de így legalább a ruhája nem ázna el.

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
bababoltban.
2010. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
próbálj inkább az ágyra matracvédőt. még nincsenek nagy hidegek hagy ébredjen fel a balesetre a pici. igy rögzül benne, hogy pisilés előtt kell felébredni. :)
2010. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet.mi is inkább gumilepedőt vettünk, egy-két baleset és éjszakai vetkőzés, hozzánkbújás után már felkelt és ült a bilire a kicsi.egy próbát megér, szerintem hasznosabb.
2010. szept. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
11 hónapos,nem bilizik még (talán már kellene?). Hálózsákban alszik, és rengeteget iszik. elég kellemetlen, hogy állandóan átáztatja még a hálózsákot is.
2010. szept. 6. 09:54
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint meg pelusos, de ejjel meg a pelus sem birja a strapat. Cserelj pelenkamarkat. Az enyem is sokat iszik, reggelre a pelus van vagy 2kg. Mi ejjelre Huggies Natural Fit-et hasznalunk (bar nem tudom ezt hogyan hivjak otthon), nappal pedig Pampers-t.
2010. szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi liberot használunk, amikor éjjel kezdett átázni, nagyobbra váltottunk, függetlenül, hogy a súlya nincs meg. Bevált. Nem folyik ki, nem ázik át. Teljesen rásimul a popsijára. Vegyél nagyobb pelenkát.
2010. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Már így is ötös méretet vettem, mert reggelre teljesen elázott a négyes és a négy pluszos is (pampers). Liberó up&go-t is próbáltuk, az sem bírt annyit, mint a pampers. Huggiest még nem vettem, akkor lehet, hogy az lenne a jó éjszakára (egyébként nagyon szeretem a pampers márkát, de 12-13 órát alszik egybefüggően, és ennyi idő alatt megiszik 6 dl vizet).

Egyébként a matracán vízhatlan hátuljú lepedő van, nem is ezzel van a baj, hanem a rucija a gond, meg a hálózsák. Nem győzöm mosni, már így is 3 hálózsákunk van állandó használatban, hogy mindig legyen neki száraz.

2010. szept. 6. 10:06
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja, időnként lemérjük a teljesen átázott pelust, és 783 gramm volt a legtöbb. :)
2010. szept. 6. 10:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem csak a DM Babylove pelusa bírja az éjszakákat.10kg a fiam. Egy próbát megér,az ára is jó.
2010. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk vele.Én a tescóba vettem olyan megkötőset.Ráadtam a pelust és arra a pelusvédőt így nem ázott át a kis ruhája. Én ajánlom neked is nekünk bevált.
2010. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!