Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi idosen kellene mar...

Ennyi idosen kellene mar legobol konkret dolgokat epitenie?

Figyelt kérdés

Meg mindig csak felfele epitkezik, kvazi tornyokat. Pedig rengeteget ulok ott vele, epitek en is, mutatom neki hogy lehetne mas. De nem. Csak felfele pakolja egymasra a legot.

2,5 eves

2 ember is kerdezte tegnap mikor nalunk voltak h mast hogyhogy nem epit meg es aggodom


2021. dec. 12. 09:01
 1/10 A kérdező kommentje:

Es amugy imad legozni 1 orat is elszoszol vele

Ja bocsanat nem lego hanem DUPLO

2021. dec. 12. 09:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sokan csak 3-4 évesen kezdik az oviban.
2021. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki
2021. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Hát, én felnőttként is csak tornyokat építettem a gyermekemmel....
2021. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól csinálja.
2021. dec. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

A duplo is lego 😂


Es normalis ot ez erdekli majd 5-6 evesen epit mast is!

2021. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem sablongyerekek vannak.egyik ekkor kezdi, másik akkor.


Én gyerekként sosem építettem értelmes dolgokat legóból, meg fakockából sem. Pedig volt annyi legóm mint a rohadás. 11-12 évesen kezdtem drótokból meg relékből elektromos építőjátékokból építeni, 13 évesen tranzisztorból. 20 éve villamosmérnök vagyok. Ha a legóból indultak volna ki, akkor kisegítőbe kellett volna mennem.

2021. dec. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ez akkor változott, amikor cicáink lettek, onnantól folyton cicaház épült. 😊 2 és 3 évesek voltak akkor.
2021. dec. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Derjaderja ***** válasza:

A 3 éves lányom soha nem épített magától semmit, nem formabedobózott, nem köti le semmi matatás, pontosabban most par honapja a kézműves dolgok igen. Kb 12 hónapos kora óta szerepjátékozik, egyre összetettebben, neki minden egy személy a játékában, a fél fülbevaló meg a plüss elmennek szánkózni, nevet ad nekik stb. Minden dalt es verset azonnal megtanul.


A fiam 12 hónapos, mindenből vmi izgi feladatot csinál magának, pl bedob egy palackba vmit, egy jaték csavarhúzóval szerel egy regi billentyűzetet amit az egyik fiókból gubizott. Ő kezd építeni is.


Ezeken en sose aggódtam, ha összességében szépen fejlòdik a gyerek.

2021. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az lenne a fura, ha ő két és fél évesen már nem csak tornyot építene. Teljesen irreális elvárás, hogy ő konkrét dolgokat építsen már belőle.
2021. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!