Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevált nálatok a Pampers...

Bevált nálatok a Pampers Sleep&play pelenkája? Miért olcsóbb, mint a sima Pampers?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem nagyon nem. Egy darabot használtam el belőle, de annak is az lett a vége, hogy moshattam. Egyáltalán nem gumis a derékrész, az én babám meg olyan alkatú, hogy gumis derék nélkül nem tudom rendesen ráadni a pelust, minden kifolyik belőle.

Úgyhogy most ott áll a szekrényben. Még szerencse, hogy ajándékba kaptuk, így nem mi dobtuk ki rá a pénzt.

2010. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jaja, nem gumis a dereka. A metro-ban kb. 33 ft-ra jön ki darabja, nem emlékszem pontosan.

Nekünk jó, sose jön ki semmi belőle, és nem mellesleg jó vékony, nem egy durva vastag pelenka.


Most vettem először Liberot, ebből sem jön ki semmi, de sokkal vastagabb.

Mi inkább pamperst használunk, gumisat meg nem gumis derekút, mikor merre járunk vásárolni...

2010. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem bevált,én szoktam venni,igaz nekem még 4 hónapos a kislányom,lehet ez is számít.Az hogy miért olcsóbb mint a többi pampers,sajna nem tudom,de én is kiváncsi lennék rá.
2010. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2010. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sokkal kisebb és vékonyabb , mint a többi pelus. Nálunk nem sokat bírt... Olyan satnya pelenka. De az én kisfiamnak amúgy is vastagabb kell, mert rengeteget iszik + pisil.
2010. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Túl vékony.
2010. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Főleg, h nem gumis a dereka.
2010. szept. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, főleg amikor nagy meleg volt, jól jött hogy vékonyabb mint a többi. De egyébként is használom, felváltva a zöld tescos-sal. Nem tudom miért olcsóbb, de nekünk az éjszakát is kibírja, nem volt vele balesetünk soha ( nem úgy, mint a drága Libero-val).
2010. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Simán kibír 12 órát, még soha nem folyt ki belőle semmi, ráadásul nem akkora csomag van a fenekén mintha éppen költözne otthonról.
2010. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mi is nagyon szeretjük, csak ezt használjuk mert olcsó, vékony, és az illata is jó.

Aki írta, h 33 ft a Metroban, mgírná, hogy melyik méretet hasznánélják? Köszi

2010. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!