Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg ennyire ódivatú neve...

Tényleg ennyire ódivatú neve lenne a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
Lányomnak a Katalin keresztnevet szeretném adni,viszont a családban mindenki lebeszélt róla,hogy régies,csúfolható,lejárt már stb.

2021. dec. 21. 09:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha rövidebb lenne a vezetéknevünk én is adtam volna. Szerintem csodaszép és elegáns név. Gyermeknek és felnőttnek egyaránt.
2021. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked meg a párodnak tetszik, akkor adjátok. Nem a családtagok gyereke lesz, hanem a tiétek. Nem valami vállalhatatlan extrafura nevet akartok adni. Az hogy régi, szerintem nem indok a cserére, ha nektek ez tetszik. Majd megszokják!
2021. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem normális név. Nekem ugyan nem tetszik, de ha nektek igen, ne foglalkozzatok masokkal.
2021. dec. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nagyon jó név, Kata becézéssel főleg. Jól teszitek, hogy nem ültök fel a "Hogyan válasszunk minél hülyébb nevet a gyerekünknek" vonatra.

Üdv: Anna anyukája :)

2021. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Pont most beszéltem a férjemmel, hogy ha legközelebb lányunk lesz Katalinnak nevezzük vagy annak valamilyen változatának (Katinka, Kata).
2021. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem kifejezetten szép név, ha lányt várnék, nálam is a befutók között volna a Kata. Kicsit sem érdekel, ki mit gondol a névről, ha nekünk tetszik, akkor másnak nincs beleszólása.

Egyébként a Katarina is nagy kedvencem.

2021. dec. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
53%
én inkább a Kata nevet adnám neki, mert az majdnem ugyanaz, de kicsit kevésbé tűnhet régiesnek, mint a Katalin
2021. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem baj, mire felnő, megint divatos lesz a neve.
2021. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%

MINDEN név csúfolható :D

Az egyetlen szempont, ami számít, hogy ti Katalinnak érzitek-e a gyereketeket. Ha igen, akkor nevezzétek úgy. Nem kell mások véleményével foglalkozni.

2021. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Senkivel se foglalkozzatok! Én sem adnám ugyan, szerintem is kicsit öreges, de alapjáraton ezer millió rosszabb lehetőség lenne, és sokféleképp lehet becézni, ami plusz pont.
2021. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!