Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mai gyerekek közt létezik még...

Mai gyerekek közt létezik még Ildikó? Vagy ezt a nevet már nem adják kislányoknak? Túl ódivatú?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Odivatu sztem a Jolan vagy az Aranka. Az Ildiko nagyon szep es egy ilyen nevu gyereket se ismerek.
2016. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben kérdeztem meg én is, hogy mit szólnak hozzá az emberek, többségében pozitív válaszokat kaptam. Igen, kicsit ódivatú, de nekünk tetszik, kislányunk Ildikó lesz;)
2016. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
En ismerek egy harom eves kislanyt, szoval letezik! :)
2016. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem nem Ildikónak hívnának, akkor adtam volna a kislányomnak. De mivel az édesanyám is Ildikó, így nem szerettem, hogy mindig ki kellett találni valamilyen becenevet másoknak, amivel meg tudnak minket különböztetni ha szólítanak. Szóval szerintem szép név, és nem ódivatú :)
2016. jún. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Feltűnt, hogy az utóbbi kb. 10 évben a környezetemben egyetlen Ildikóról sem hallottam, pedig szerintem nem csúnya név. Az Ildi becézése kevéssé tetszik, de így hogy Ildikó szép és komoly.
2016. jún. 25. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:

20-on évesek közül ismerek Ildikókat. Kislányok között nem olyan divatos név.


Nekem egyébként nem tetszik, rossz tapasztalatom volt a név viselőivel és rájuk asszociálok. Egy normális Ildikó ismerősöm van, ő pedig a második nevét használja.

2016. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legszebb női név az Ildikó (Ildiként nekem sem annyira tetszik)
2016. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egy ilyen nevű gyereket sem. A 35-40 év körlüli ismerőseim között sok van. Nem tartom ódivatúnak, szerintem egy átlagos, normális név. Nekem nem tetszik, különösen amiatt, hogy benne van a dikó szó.
2016. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Sose halottam olyan szot, hogy diko
2016. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
A 8 éves kisfiam egyik osztálytársát Ildikónak hívják.Ők vidékről jöttek fel(mi budapestiek vagyunk),azt hiszem a lányok(van egy 6 évesük is)már itt születtek.A kisebbnek "modernebb" neve van(rövid,egyszerű,de nagyon klassz kis név)
2016. jún. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!