Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszukulet 2 évesnél ?

Fitymaszukulet 2 évesnél ?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ? 2 éves a kisfiam , néha tornaztattam a kukijat de azt hiszem ,most teljesen le van ragadva neki . Épp hogy egy kis pötty lyuk van amin ki tud jönni a pisi. Nem hiszem hogy fáj neki mert nem sír . Nem szeretném ha műteni kellene. Esetleg valakinek van pár hasznos tanácsa ?
2021. dec. 21. 20:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Finoman told neki vissza
2021. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk azt mondta a gyerek orvos még pelusos ne piszkáljuk, utánna vigyük el egy gyermek sebészhez de erre már nem volt szükség mert miután leszokott a pelusról szépen feljött neki.
2021. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jaj annyira kivagyok. Sírok is . Épp hogy csak egy pötty látszik neki . Ezt most hülyén fogalmazom de gondolom értitek. Olyan van hogy teljesen benől és nem tud pisilni ? És mennyire huzzam neki hátra ? Olyan szarul érzem magam
2021. dec. 21. 20:31
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

Mi 1 éves korától mikor mostuk neki amedig tudtuk felhúztuk amig nem jött semennyire nem rángatuk fel. Ahogy nagyobb lett saját magának csinálta ő érezte meddig húzhatja fel hogy nem fájjon. De megmutatod az orvosnak ha normális először biztos nem tépi fel neki, vannak már jó kenőcsök rá stb... Én nem engedném hogy ennyi idősen felrántsák neki .

2 voltam

2021. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Dr. Novák Hunor fütyikisokos. Nagyon jó! Sok kicsit mentett meg a műtéttől :)
2021. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Akkor ez még talán helyre jön ha huzogatom neki ?
2021. dec. 21. 20:53
 7/24 anonim ***** válasza:
Igen lehet
2021. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
Nem szabad hùzogatni. Ez èletteni letapadàs, nem szűkület. Legkèsőbb kamaszkor elejère magàtól megoldòdik. Akkor van problèma, ha a pisitől ballonszerűen felfújòdik, vagy begyullad. Ha ezek közül egyik sincs, akkor a gyerek magànak fürdèsnèl hùzza fel, mikor màr èrti, hogy mit kell tenni. Te ne piszkàld neki.
2021. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ne piszkaljam ?! Ha látnád, nem ezt mondanád. Egy nagyon pici , 2 mm-es nyilas van ahol kijön a pisi. Teljesen benőtt a kukija. Ez magától bizony nem fog javulni
2021. dec. 21. 21:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ugyanez. 2 ledz. Nekem azt mondták ez most még nem probléma, ha szép sugárban tud pisilni,egyenlőre nem kell piszkálni.
2021. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!