Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 3 hónapos...

Normális, hogy 3 hónapos babám még mindig csak 1 órát bír fent lenni és utána aludnia kell? Más azt mondja napi 2x 30 perceket alszik babája napközben, többit ébren tölti. 5 héttel előbb született a babám.

Figyelt kérdés
2021. dec. 24. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden baba más. Akkor altasd, ha igényli. 9hósom mai napig van, hogy másfél óra után fáradt de van, hogy kibír 4et is. Alkalmazkodok hozzá, fent tartani nyögve nyelős, altatni amikor nem fáradt szintén.

Ne hasonlítgasd más babákhoz.

2021. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve belefér nála5hét lemaradás a kortársaihoz képest…másrészt minden gyerek más
2021. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak az ismerősödnek van kevésbbé tipikus babája csak szólok.


Az én fiam ugyanígy aludt ennyi idősen (2 óra alvás, 1 fent, 2 alvás, 1 fent) napi kb 16 órát kellene tankönyv szerint aludniuk.

A barátnőd babája alszik szerinted 16 órát?

2021. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Enyém másfél-két órát van ébren és alszik 2-3-t. 2x alszik ilyen nagyobbat, egyszer pedig egy 1 órásat. Este 8tól reggel 6-ig fel sem kel. Én örülök ennek, tudok mellette főzni, háztartással és magammal foglalkozni, éjjel meg aludni. ☺️
2021. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem éjjel is kér enni. 3 óránként ébred. Nappal viszont látom rajta, hogy 1 óra után lefárad és nyűgös. Olyankor cumi és alvás. Persze napkozben 1 órát alszik. Utana 1 órát fent van
2021. dec. 24. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen volt mindkét gyerekem. Még most is (szerintem) nagyobb az alvásigényük, mint az átlag. Mindketten 11-12 órát alszanak éjszaka. A négyéves emellett 3 órát alszik délután, a másféléves pedig a délutánin kívül még délelőtt is egy órát.
2021. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!