Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a figurás torta lehet...

Csak a figurás torta lehet szép és divatos?

Figyelt kérdés
Csak mert a fiamnak nem lett úgymond ilyen-olyan figurás tortája, és volt aki annyira el volt ezen "hűlve", mintha ez olyan nagy tragédia lenne.
2010. szept. 7. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nálunk se volt és nem is lesz figurás torta.

Egy vadmeggyes csokis tortát rendelünk a jól bevált cukrászdából és a tetejét ahova a krémet nyomják ami a szeleteket jelzi egy marcipán gombát szúrunk be.


szeretnék nyuszit és őzikét is a tetejére marcipánból de még van időm megvenni őket.


kislány 2. sz.nap lesz.

2010. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

dehogyis! az emberek annyi mindenen szeretnek csámcsogni.

pl. a múltkor az ellenkezőjét hallottam, hogy "minek az neki?", "ez csak rongyrázás", stb.

a gyerek örül ennek is, annak is, nem ez a lényeg.

2010. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem tobb torodest es odafigyelest mutat az, hogy nekiallsz sutni es disziteni otthon, mint az hogy bemesz az elso cukraszdaba es megrendeled a hiper szuper tortat.
2010. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Soha nem rendelünk forma tortát. Vagy én készítem házilag, agy rendelünk hagyományos tortát. Egyébként nemrég nézte utána, nem olyan nagy dolog formatortát készíteni és bevonni. De nekem a hagyományos tetszik, a fiaimnak pedig a sima piskóta- pudinggal és sok gyümölccsel zselatinnal.
2010. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nálunk is dilemma volt hogy süssünk-e vagy vegyünk.

találtunk egy szuper helyet ahol elérhető áron finom torták vannak és rendelésre frissen készülnek. még sose volt panasz rájuk.

nem éri meg sütni ennyi pénzért de ha nagyobb lesz a gyerek majd mondja mit szeretne és akkor megsütjük természetesen.

2010. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem is teljesen mindegy, én is annak a hive vagyok "ha te magad csinálod" annak lesz a legnagyobb sikere! Én most egy barbies tortát fogok sütni a lányom szülinapjára, még sosem csináltam, remélem sikerül! A lényeg úgyis az lesz, hogy belemászik, és szétszedi.............! :)

Viszont szívvel lélekkel készült majd! :)

2010. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18,8, 3 évesek a gyerekeim,mindig én sütöm és le@arom mit mondanak,mert látom hogy csillog a szeme miközben meggyújtom a gyertyát! Figura meg ott a tetején az Auchanba vettem kedvenc macit 450.-ért:):):)
2010. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sütöttem a lányomnak az első tortáját, hát úgy is nézett ki, mivel nem vagyok egy cukrászbajnok. Szerintem nem ez a lényeg. Én nem akartam csicsás tortát az első szülinapra. Majd jöhet a csicsás-figura, ha tényleg értékelni fogja.

Minket senki nem szólt le emiatt, hogy saját kreálmányú tortát kapott a babánk.

2010. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

13:19 vagyok


de nagyon tetszett a kisgyereknek a torta, fölismerte, hogy mit ábrázol :) 2éves


viszont ha nem figurás, akkor is nagyon tudnak örülni a gyertyának, stb

2010. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Nincs az a profi cukrász, aki anyósom tortáit überelni tudja. Akkora szeretettel süt az unokáknak és ha nem is figurás, de a gyerekek el nem cserélnék semmilyen cukrászkölteményért. Már csak meg kéne tanulnom, hogy csinálja... :-)
2010. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!