Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 évesnek való még a fp hipp...

2 évesnek való még a fp hipp hopp zebra? Vagy tudtok ajánlani hasonló értékbe valami szép, jó játékot? Kisfiúról van szó!

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én kb 1 hónapja adtam el az ugrálózebrát mert a fiam már csak a rosszat csinálta vele.Most 29 hónapos a fiam.
2011. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első voltam.Sajnos ajánlani másik játékot nem nagyon tudok.
2011. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is mostanában akarom eladni, mert már kicsinek tűnik a lányomnak. Most 22 hós. Elég nagy kislány, és már sokszor beüti a térdét a fogantyúba. Én biztos nem vennék már ilyet 2 évesnek!

Sajnos ajánlani én sem tudok mást ilyen kategóriában. Esetleg ha szeret rajzolni, akkor erre keress rá: Micimackós Aqua Doodle. A kislányom ilyet fog kapni.

2011. okt. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én 22 hós lányom imádja,pedig már régóta kínozza szegényt:)

Hintalovat esetleg?

2011. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2 évesnek már igazi járgányt vennék, pl. kisméretű futóbringát, esetleg motort, vagy, ha már tél jön, akkor szánkót. Ha benti játékot akarsz, akkor még az ugrálóvárakat is meg lehet nézni, azok sem drágábbak, mint a zebra.
2011. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy ilyen: [link]

az én lányom ilyet kapott2 évesen most 4 és még mindig szereti. van egy 5 éves kis barátja (fiú) ő is szívesen ugrál vele (néha gyógyítják stb).

vagy ugráló labda esetleg. Én mindig is szerettem volna egy ugráló zebrát, de túl nagy a lakásunk meg kicsi így ez lett helyette :)

Most akkora sláger, hogy vehetek egyet a kicsinek is :)


(ne tudjátok meg mit ad ki a google, ha beírja az ember, hogy felfújható szamár :D :D)

2011. okt. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éves fiamnak chicco hintalova van, amiről le lehet szedni a hinta részét, és úgy 5 éves korig használható. imádja
2011. okt. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én 2 éves lányom már egyáltalán nem használja. Szerintem ha vennél neki, akkor csak pár napig érdekelné, mert újdonság, de már nem neki való.
2011. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem ezek nagyon nagyon jó játékok, persze,csak ha szereti a labdákat. én ilyet fogok most venni majd a kisfiamnak karácsonyra. (ő 3 éves,de tavaly is kapott egy FP golyópályát, az nem összeszerelhetős,de azzal is imád játszani [link]

ami még nálunk is bevált, az a futóbringa, szánkó, autók, gyurma, festék, ilyesmik.

2011. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!