Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás nálatok hogy jelentke...

A fogzás nálatok hogy jelentkezett? Egy-egy nap volt nyügi, és voltak nyugodt napok is, vagy akkor amíg ki nem bújt a fogacska sose volt nyugodt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 2. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most jön a hatodik. Eddig lekopogom semmi extra nem volt. Láttam, hogy nagyon folyik a nyála, tömi a kezét a szájába és mindent rág. Az éjszakákkal sem volt különösebb gond. Max annyi, hogy felébredt de akkor kapott egy kis tápszert, bekentem a fogát Dologéllel vagy Dentinoxal és aludt tovább. Eddig megúsztuk a nehéz éjszakákat. Az örlőfogak állítólag jobban fájnak. A nappalok is ugyanolyanok voltak, mint ahogy lenni szokott.
2022. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszercsak ott volt a fog, nem tűnt fel semmi változás a viselkedésében (az első szülinapja előtti nap jött ki)
2022. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül mielőtt áttörte a fog az ínyt, egy-két napig nyűgösebb, sírósabb..
2022. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Halvány lila fingom sincs, hogy melyik nap éppen miért volt nyűgös. Alapvetően jókedélyű gyerek, persze voltak rosszabb napjai, de hogy most épp az a fogzástól volt-e.. fogalmam sincs, de szerintem a legtöbb anyának sem, csak találgatunk.
2022. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy-két nap volt nyűgösebb, de nem volt olyan szörnyű… :)
2022. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!