Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatti orrfolyás....

Fogzás miatti orrfolyás. Mikor jelentkezik, amikor kezdi áttörni az ínyt?

Figyelt kérdés
Kislányom már pár napja nagyon szenved a szemfogával, nagyon be van dagadva az ínye. Ezen kívül nem látok semmi jelet hogy készülne kíbújni a fog. De ma reggelre elkezdett folyni az orra. Ez annak a jele lehet, hogy nemsokára kibújik a fog, vagy ez jóval később lesz? Akinél orrfolyás volt a kísérő, annak mikor bújt ki a fog?
2011. márc. 8. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elkezdett folyni az orra majd bő hét múlva bújt ki a foga!Ahogy kibújt a foga abba is maradt az orrfolyás,el is rakhattam az orrszívót!Rá 1 hétre kibújt a 2.fog de annak semmi előjele nem volt!
2011. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azért folyik az orra, mert x nap múlva kibújik a foga.

Hanem azért, mert fogzás idején gyengül az immunrendszer, ami miatt a legpitibb bacikat is benyelik.

Van akinek már az ínyduzzadásnál folyik, van akinek pedig amikor elkezd áttörni a foga. Nálunk pedig egyik gyereknek sem volt soha egyéb tünete fogzáskor, se orrfolyás,se hőemelkedés, se hasmenés.

Úgyhogy szerintem még ne alapozz az orrfolyásra és a fogra, akár beteg is lehet még.

2011. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben tegnap este vettem észre hogy felül áttörte a két szemfog.

Azért köszi a válaszokat.

2011. márc. 9. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!