Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a helyzetben mi a...

Ebben a helyzetben mi a helyzet az ulessel?

Figyelt kérdés
Kislányom még nem ül fel magától, viszont a pihenoszekben azonnal felhuzza magát ulesbe és egyenes háttal ül benne. A földön nem próbálkozik a fel üléssel még. De így elég nehéz, mert már nem igen tudom miben etetni, mert ebben is fel húzza magát ulesbe. Vagy igy hogy ezt már magától csinálja, próbáljam meg az etetoszeket?
2022. jan. 3. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem pròbàld meg az etetőszèket.
2022. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Én hagytam, ha magától húzta fel magát. Lenyomni csak nem fogja az ember...
2022. jan. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Dönthető etetőszékbe már akkor is be lehet tenni, ha nem tud ülni.
2022. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem szabad neki ezt sokszor hagyni.

Van, aki örül, hogy "de ügyes baba!", de ez nem tesz jót neki. Olyan keveset legyen pihenőszékben, amennyi keveset csak lehet!

Jól látod,ez NEM ülés.

2022. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ram is ram szólt a szakember, h mindig foldon legyen, pihenoszeket teljesen felejtsuk el.

Az a baj ezzel mar sokmindent nem tudtam kezdeni, hisz abba etettem, fekve csak nem kaphatja, igy elengedtem a dolgot. Azt a 10 percet meg evett kodekkoltuk, utana ment a földre.

Egyébként en ott rontottam el, h a pihenoszekben nem csak evesek alkalmaval volt, hanem parszor meg foztem, vagy takaritottam. De max 15 perceket egyszerre. Ugy fest az sem kellett volna

2022. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem olyan az etetőszekunk ami dönthető lenne, és erre a rövid időre amíg nem ül fel rendesen nem is szeretnék egy ilyenre beruhazni csak emiatt. Ő csak az etetesek alkalmával van pihenoszekben, egyébként nem használjuk.
2022. jan. 3. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Pedig az lenne a legjobb, ha donthetos lenne, nem szabad ulni nem tudo babat ultetni, hiaba csak par perc, art. Az sem epp jo jel, ha folyton huzna magat fel hasizombol, sajnos...az azt jelenti valahol sokat toltott ulo helyzetben, csorbult a szabad mozgasa. Ha meg nem ul ki maszasbol nem szabad hagyni ulni, nagyon nem tesz jot a gerincenek. Etesd akkor abban a hordozoban, amit az autoba raktok
2022. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7esnek tökéletesen igaza van, a lepontozgatások ellenére. Sajnos ezen az oldalon nem a hasznos választ értékelik, hanem azt hogy egyezik e a saját gondolatmenetével.
2022. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!