Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak gyümivel (gyümölcsökkel)...

Csak gyümivel (gyümölcsökkel) ki lehet váltani tízórait?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint nem,az csak plussz...Én nem így gondolom...:)Ki hogy csinálja?
2010. szept. 8. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egy pár hónapos babánál még lehet mert nem mozog annyit de ahogy nő úgy kell majd mellé gabona is vagy tejtermék.

a gyümölcsben nincs annyi kalória.

2010. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom tízóraira máig csak gyümölcsöt kap, azzal is váltottuk ki anno a délelőtti szopit. Soha nem tettem bele sem kekszet, sem babapiskótát... Már 2 éves, tízórai nála máig gyümölcs.
2010. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
CSAK gyümölccsel váltottuk ki a tízórait. Akkor töltötte a 6 hónapot a fiam. Holnap 7 hónapos lesz, pár napja kap a gyümölcsbe babakekszet is, de nem azért mert nem lenne elég neki tisztán a gyümölcs, hanem a glutén miatt.
2010. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.Persze kisbabáról van szó!Második gyerkőc egyébként,de most mindent másképp mondanak,mint elsőnél 7 évvel ezelőtt.De a kettő közötti aranyközéputat keresem:)Ezzel azért nem értettem egyet,mert most akkor egy etetéssel több,az miért jó?!Nem?Szóval csak kíváncsi voltam,h más hogy csinálja,mit mondanak nektek...:)
2010. szept. 8. 10:28
 5/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha pl. banánt is mixelsz a gyümibe, szerintem az szerintem elég kalóriadús... és az én babám is ugyanúgy kezdetekben tiszta gyümit evett tízóraira és uzsonnára is, aztán jött bele a babakeksz és a gabonapehely.
2010. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Off:

Ne haragudj Kérdező, hogy bepofátlankodom a kérdésedbe, de ugyanez a dolog foglalkoztat engem is.

Leginkább pedig még az, hogy mi az a mennyiség gyümölcsből, ami kiváltja a tízórait?

2010. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A nagy fiam nekem is 8 éves a pici meg 22-én lesz 5 hónapos.Reggel fél nyolc körül eszik tápszert 10 körül egy közepes almát,meg egy nagyon kevés körtét pépesítek bele,aztán 12-12.30 kor főzeléket kap aztán délután 4 ig is kibírja(ezt nem azért gondolom mert nem sír hanem mert hiába kínáltam elötte bármivel nem kellet neki)akkor rízs pépet kap,este 8 kor meg tápszert,és reggelig alszik.Gyönyörüen fejlődik.3 kg al született és éppen tegnap mérték 6900 gr.
2010. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Húú,10.48 ez tök jó,h így leírtad,mert nekem is ez az elképzelésem nagyjából.Nagynál is így volt.Csak annyira unom már,h nem jutok dűlőre a védőnőmmel.Persze nem azt jelenti,h azt csinálom amit mond,de kénytelen vagyok meghallgatni!!

Ez a válasz szerintem neked is segített,aki az offot:) írta.Ugye?És szerintem azt meg csak kitapasztalni tudod,h mennyit eszik meg a babád.Ez türelem játék mindegyőnknek:)

2010. szept. 8. 11:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom ma 2 banánt evett tízóraira, tegnap 2 kisebb barack+3/4 almát, tegnapelőtt 2 nagyobb őszibarackot, azelőtt 1 körte+1 alma+1/2 banánt.
2010. szept. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
10.38-as mekkora a babád?Korra is,meg súlyra is!
2010. szept. 8. 11:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!