Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak gyümivel (gyümölcsökkel)...

Csak gyümivel (gyümölcsökkel) ki lehet váltani tízórait?

Figyelt kérdés
Védőnőm szerint nem,az csak plussz...Én nem így gondolom...:)Ki hogy csinálja?
2010. szept. 8. 10:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
11.18-as mekkora babád van?
2010. szept. 8. 11:19
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mennyire kisbabáról van szó. Mi 6 hónapos korában váltottuk ki a szopit gyümölccsel, a fiam jóevő, 2 decit simán megevett. Minden babánál más. Valaki már 100 g-mal is jóllakik és nem kér pótlást. De pl. ha 4 hónpos körüli, akkor szokták csak kóstoltatni (ha valaki ezen az állásponton van) akkor tényleg nem váltanak ki étkezést, csak a reggeli és tízórai szopi/tápszer között 2-3 kanál gyümölcs. De ha már kiváltanád, gondolom az egy nagy adag, akkor valóban nem pluszban kell adni.

Én szoktam bele gabonát tenni 7 hónapos korától, de már annyiszor át akarnék állni a gabona nélkülire, mert így az ebéd du. 2-3-ra húzódik, annyira telíti. Állítólag a tízórainak nem kell egy teljes étkezésnek lenni, mármint utána nem kéne tartani a 3-4 órát. Mi még tartjuk, de így is 3 óránként eszik átlag a fiam, pedig 5-ször eszik egy nap....

2010. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Direkt nem írtam,mert az itt lavinát tud elindítani...,és akkor már az eredeti kérdés feledésbe merül:)4hós,8150g-os baba.Mégcsak kóstolgatásnál tartunk.Tápszeres egyébként 4 hetes kora óta,előtte is pótlásnak kapta már a tápszert.
2010. szept. 8. 11:25
 14/17 A kérdező kommentje:
11.22-nek még.Szóval nem sietek a kiváltással,csak azért fokozatosan lassan lehetne szerintem.Ő is 3 óránként eszik,6szor,éjszaka nem kelünk.Most még én is reggeli-tízórai között adok egy pár kanállal neki.És én is úgy csináltam még első fiamnál,h az nem volt teljes kaja,szóval nem 3 órára volt elég.De mindenen változtatnak.Akkor babapiskótát is korábban adhattunk pl...
2010. szept. 8. 11:30
 15/17 anonim ***** válasza:
9 hós a kislányom és tízóraira csak gyümölcsöt kap. Néha reszelek bele egy kis kekszet. Ki lehet váltani.
2010. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10:38-as offoló vagyok!

Az én Kicsikém 5,5 hós és 7500 gramm.

Sok hasznosat olvastam most.

Hát igen.......a mennyiséggel azért van problémám, mert Ő enne világba. Én meg nem merem neki adni, mert féltem, nehogy fájjon a hasa.

2010. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen,offoló:)!!szerintem enyém is annyit enne,amennyit adok:)Nem egyszerűek ilyen téren:)
2010. szept. 8. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!