Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri a drágább pelenka?

Megéri a drágább pelenka?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák,


Szerintetek megéri a drágább pelenka? Itt most arra gondolok, hogy tényleg többet tud a drágább pelus? Azok véleményére lennék kíváncsi,akik már használtak olcsóbb pelenkát (pl DM babylove, erről sok pozitívat hallottam), valamint egy drágább árkategoriást is pl pampers.


(A kérdést nem veszekedésnek szánom, szóval szeretnék mindenkit megkérni arra, hogy kultúrált módon válaszoljon. Hiszen nem minden gyermeknek ugyan az válik be.

Köszönöm szépen!) 😊😊



2022. jan. 5. 23:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Nekem csak a pampers premium care vált be sajnos.

Viszont nedves törlőből meg a legolcsóbb dm-es verte mindegyiket.

2022. jan. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Pampersel kezdtem... MINDEN kifolyt belőle

A koraszülött pelustól kipattogott a lányom

Később az 1-es semmit sem tartott meg


Így váltottam dmesre (babylove)

Az xses (korapelus) akkora volt mint egy zsepi, de legalább nem karcolta a lányom állát (😂😂) (a pamperses korapelus hatalmas volt...)

A mai napig a dmeset használjuk... semmi gond vele, elég sokat megtart

Rengeteget iszik a lányom, éjjel rengeteget is pisil

De este 8kor ráadom reggel 9kor pedig úgy veszem le róla, hogy nem ázott át

Pedig rendesen telerakja😅

2022. jan. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk semelyikkel nem volt semmi gond. Így maradtunk a DMesnél. Minek költsek többet a pelenkára, ha olcsóbban is megkapom? Csak azért nem fogok, hogy elmondhassam hogy pamperst használunk.
2022. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%
Mi használtunk Lidl Lupilu és Dm márkájú pelenkát is, azok teljesen jók voltak. A Libero nem jött be. De a legjobb mégis a Pampers volt. Most második gyereknél inkább Pamperst van, főleg éjszakára az Night verzió nagyon jó, simán kibírja reggelig, pedig többször kel enni.
2022. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%
Ahány ember ír, annyi fajta választ kapsz. Ezt nektek kell kitapasztalni, hogy melyik válik be. Ne vegyél sokat, próbálgassátok! Ha megvan a megfelelő, akkor érdemes nagyobb kiszerelést venni.
2022. jan. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom miféle kémiai reakciók mennek végbe a pelenka és a pisi közt de a pampersben savanyú csípős szagú volt a gyerek pisije, és semelyik másikban nem ilyen, szóval mi maradtunk az egyik jól bevált olcsóbbnál.
2022. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%
Én rengeteg pelust próbáltam, és azt tudom mondani, attól függ. 50%ban mosizunk, de azt 2 óránként mindenképpen cserélni kellene, amire nem mindig van lehetőség. Mellette nappal a Rossmann sajátmárkás öko pelusa van, éjszakára pedig a Libero bugyipelenkája. Így hosszabb időre nekünk csak a Libero vált be, nagyon sokat pisil a babám.
2022. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
57%

Mi is mozisunk alapvetően - bár nem értem, megfelelő töltettel nekem simán kibír 4 órát a pelenka -, ha eldobhatót használunk, akkor az Auchan Happy pelenkáját vesszük. A DM-et is próbáltam nekünk nem jött be, vékony volt, többször kipisilt/lakást belőle.


De kaptam Pamperst is ajándékba, elhasználtuk, semmi különbséget nem éreztem a Happyhez képest, hogy azt akarjam megvenni. Felesleges a drága pelenka.

2022. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Sose lett jó vége,ha olcsó pelust vettem.Nem bírja a babám bőre.Egyik zárt,másikból folyik,harmadiktól vakarózik és folyamatosan igazgatja..

Persze ez nem márka kérdése,a pampersnek és liberonak is van olcsóbb és rosszabb pelusa.Nem éri meg az a párszáz forint spórolás,mindig a Libero touch és a pampers Premium Care pelust veszem már csak.

Nadrágpelus esetleg nyáron volt jó nálunk.

2022. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😊😊
2022. jan. 6. 11:10
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!