Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történik ha nem jutunk el...

Mi történik ha nem jutunk el 4.honapig csiposzures re?

Figyelt kérdés

Vedono elkeri a papírt erről?

Igazolni kell hogy valahol szűrtek?


2022. jan. 12. 10:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem juttok el?

Az igazolásnál sokkal fontosabb, hogy idejekorán kiderüljön, ha valamit kell csinálni a kisbabával. Ne ellenséget láss az eü. gépezetben, mert mindez a te gyereked érdekében történik.

2022. jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk 6 hetesen kell menni....

Es igen, nalunk a védőnő is, meg a doki is elkerte.

Szamomra ilyen nincs, h nem jutok el valahova, ahova kell főleg ha a gyerekről van szó

2022. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

6hetesen van a csípőszűrés és igen, a védőnő elkérte a papírt, lefénymásolta, eltette a gyerek aktájába.

De nem a papír miatt kell eljutni, hanem a baba egészsége miatt..

2022. jan. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is 3 hónaposan jutott el a lányom csípőszűrésre, mert ha könyörögtem se tudtak volna előbb időpontot adni. De nekünk ott azt mondta a doki, hogy jobb is így, mert minden szépen látszott és nem kell vissza jönni később.
2022. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen kell menni és igen, a védőnő kéri a papírt sőt mi késtünk vele pár hetet és addig zaklatott ezzel ameddig be nem mutattam.
2022. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan már késő, mert ha gáz van addig lehet jól korrigálni. Nem hiszem el, hogy nincs egy magánrendelő ahol fogadnak.
2022. jan. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi is kb 3 hónaposan kaptunk időpontot. Szerencsére semmi gond nem volt. Most is panaszkodnak, akik nem rég szültek, hogy későre kapnak csak időpontot. Ebben az esetben jobb a magánrendelés.
2022. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nincs 20ezrem magánra
2022. jan. 12. 11:54
 9/19 anonim ***** válasza:
83%

Hat ne is haragudj, de ha ennyire nincs pénzed, minek vallalsz gyereket?!


Ha gyogyszer kell neki, vagy valami extra kiadás, majd akkor is széttárod a kezed, hogy nincsen pénzed?!

2022. jan. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a doki elfelejtette, én kérdeztwm rá de nekwm is későn jutott eszembe. Csípőficamos volt 4-8 hó ig pavlov kengyel kellett, de mondták ha nem javul műtét, szerencsére javult. 6 évesen volt utolsó kontroll.
2022. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!