Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetéshez ébresztitek a...

Etetéshez ébresztitek a babát, vagy hagyjátok a saját ritmusa szerint ébredni, ha megéhezik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Barátnőmnek 3 hónapos a babája, mindig akkor ad neki enni, amikor éhes. Persze volt hogy fél napid a cicin lógott :D, de ő azt vallja, hogy tudja az a baba mikor éhes, és van hogy csak megszomjazik.

Mostmár beállt nekik az etetés, és az éjszakát is átalussza már több mint egy hónapja :)

Ja, és párom unokatestvére sem tudta tartani a 3 órát, ő is akkor etette a pici lányt, amikor igényelte.

2010. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
7 hós, eddig a saját ritmusában evett, aludt. Már régóta beállt, nappal 3 óránként eszik, éjjel még mindig megéhezik 1-2-szer.
2010. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szintén 7 hónapos. sosem ébresztettem, magától állt be ő is 3-4 óránkénti evésre. sajnos éjjel is:( de úgy vagyok vele, majd elhagyja, kibírom ezt a pár hónapot, örökké csak nem lesz így.
2010. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én babám 6 és fél hónapos, én is akkor etetem mikor éhes. Éjjel volt, hogy 12 óra alatt csak 1x kelt és olyan is, h nappal 1 óránként kellett neki..
2010. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 3 óránként etettem az elején, mert kis súllyal született, így keltegetnem kellett. Aztán ahogy behozta a lemaradást, hagytam, hogy akkor egyen, amikor éhes, akkor 3,5 óránként evett keltegetés nélkül. Ekkora már annyira megszokta a rendszert, hogy valójában szinte mindig ugyanakkor evett. Utána lett 4 óra, majd az éjjeleket átaludta, így lett napi 5-szöri étkezés 6 hónapos korában. Egyébként egy rugalmas napirend szerint élünk, tehát megetetem én, ha éhes korábban is, de viszonylagosan egyidőben eszik, így ritkán van, hogy máskor éhezik meg. Egyetlen "szabályt" tartok be, nem hagyon nappal 3 óránál többet aludni. PErsze mostanában nem kell felkeltenem, mert ritkán alszik ennyit egyfolytában, de kisebb korában elő-előfordult, hogy felkeltettem, így nem csúszott a napirendünk.
2010. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!