Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabolcs nèvröl mi a vèlemènye...

Szabolcs nèvröl mi a vèlemènyetek, adnàtok? A fèrjem majdhogynem ragaszkodik ehhez a nèvhez,őt így hívjàk.Nem hagyomànyból csak nincs nagyon más nèv ami tetszik mindkettőnknek.Ez illik is a vezetèknèvhez.Jól cseng.Csak furcsa hogy egy nevük legyen..

Figyelt kérdés

2022. jan. 13. 11:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem tetszik, ritka ronda egy név és soha nem adnám a férjem nevét pedig neki tényleg szép neve van. Most meg ha megvan a név és lényegében el van döntve, akkor minek tőlünk vársz megerősítést?
2022. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azèrt vannak ennèl rondább nevek ne haragudj.Nincs vèglegesen eldöntve, èrdekel a vèlemèny, mert nekem sem ez a kedvenc nevem( de meg tudnám szokni azèrt), ès hogy beadjam e a derekam.A nekem tetsző nevek sajnos nem illenek a nevünkhöz, ami illene az meg a fèrjemnek nem tetszik.
2022. jan. 13. 11:54
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem rossz név, de elvből sem adnám a férjem vagy a saját nevemet a gyereknek. Nem szeretem ezt a hagyományt. Ha neked ezzel nincs bajod, akkor kár vitázni rajta.
2022. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%

Soha nem nevezném el a gyerekemet az apja után, vagy rokon után.

Ritka fantáziátlannak tartom. Amellett meg a gyerek ne az apja vagy a rokon árnyékában éljen.


Maga a névvel nincs különösen bajom, átlagos tucat, nem az én ízlésem.

2022. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
Nekem Szabolcs a fiam, így nyilván szerintem szép név. Az apja nevét viszont én nem adnám(nem is adtam, pedig az egyik kedvenc nevem), de ezt mindenki maga tudja.
2022. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem szép név, de az apja nevét biztosan nem adnám a gyerekemnek.
2022. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik mindkettőtöknek, illik a vezetéknévhez, és nem zavar, hogy apuka neve is az, akkor mi a kérdés? Amúgy szerintem szép név.
2022. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Férjem Szabolcs.

Mindenképp ezt akartam adni a gyereknek, mert mindig is tetszett, de ő meg nagyon ellenezte….pont fordított a helyzet.

2022. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név. Egyik kedvencem.
2022. jan. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem nagyon ronda, egyből a szemölcs jut róla eszembe!


Amúgy én Szabina vagyok és ezt a nevet is utálom...

2022. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!