Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tsmt által mennyire hamar...

A tsmt által mennyire hamar várható javulás? A bal oldalát ritkabban hasznalja a 7 hónapos kisbabám, jobbra fordul, jobb kezét hasznalja. Ezért kaptunk tsmt feladatsort. Más is járt ilyen esettel tsms tornásznál? Ha igen milyen tapasztalotok van?

Figyelt kérdés

#baba #TSMT #Egyikoldalgyengébb
2022. jan. 16. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben inkább dévényeshez fordulnék (pedig tsmt terapeuta vagyok).
2022. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én kislányom is féloldalas volt, de inkább az volt a baj, hogy hipotón. Nem tudom, hogy a TSMT mitől működik, de működik. Engem mindenki tiszta erőből hülyének nézett a családban, de tényleg nagyon jó. Mi kb. 5-6 hónapig csináltuk, nagyon jól fejlődött. Kellett hintáztatni, gördeszkán tologatni, nagylabdás gyakorlatok is voltak, közben persze mondtuk a mondókákat. Eleinte elég szürreális volt 🙂 de ha belejössz, kb 20 perc alatt megvan. Hetente ötször kellett tornáztatni. Nyilván sosem fogom megtudni, hogy mi lett volna enélkül, de azt gondolom, hogy nekünk segített. Abszolút ajánlom. Minden jót nektek
2022. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, én hordtam a lányomat Dévény tornára, 5 hetes korától, onnan váltottunk a TSMTre. De nem vagyok szakember. Tettem, amit tanácsoltak.
2022. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!