Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba etetése esküvőn?

7 hónapos baba etetése esküvőn?

Figyelt kérdés

Édesapám esküvőjére vagyunk hivatalosak, természetesen a babát is várják.

7 hónapos, ugye most benne vagyunk a kóstoltatásban, de nem tudom, ezt hogy fogom az étteremben megoldani. Köpköd, maszatol, nyáladzik, rettegek, hogy összekeni a terítőt, vagy a mellettünk ülőt. Nyilván viszek rengeteg textil pelust, váltóruhát, de az evést ott kell megoldanunk az asztalnál. Etetőszéket fogunk kapni, de abban itthon nem marad meg, nem hiszem hogy az esküvőn ez másként lenne.

Van valakinek tapasztalata? Előre félek


2021. nov. 25. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az nem opció, hogy aznap nem kóstoltatod? Egy nap kimaradás nem jelent semmit. Lefejt anyatej/tápszer?
2021. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás, tápszer? Biztos nem szenvednék ott ezzel.
2021. nov. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egy étkezés már ki van váltva ,azt ott is szeretném tartani. Új ételeket nyilván nem próbálunk ki
2021. nov. 25. 22:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Otthon miben eszik?

Mi babakocsiban etettük egyszer esküvőn.

A terítő azért van, ha meg más ruháját félted, akkor válassz olyan pózt, hogy az ne legyen gond vagy kettőtök között legyen.


Ne rettegj előre, mert bevonzod, rástresszelsz.

2021. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vigyetek magatokkal üveges bébi ételt, ott vhol biztos meg lehet melegíteni. Meg persze hozzá kis tányért, kanalat, előkét. Biztos maszatolni fog, de az etetőszékben ez nem baj. Persze kapjon anyatejet/tápszert, ha a helyzet úgy kívánja.
2021. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

#4!


Azt írta a kérdező, hogy várják a babát is az esküvőre.


Tudom, hogy most nagy divat megtiltani, hogy gyereket vigyenek esküvőre, amit meg értek, hogy miért, de ettől függetlenül szerintem nem elfogadható.


Mi jó pár esküvőn voltunk egy, majd két gyerekkel és meg tudtuk oldani, hogy se a vendégeket, se az ifjú párt ne zavarja.

2021. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
19%

7.-re.


Mert mit írt volna? Azt, hogy hagyd idegenre?

2021. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz, ha egy napig nem lesz az az étkezés kiváltva... Kicsit túltolod.

2-es voltam.

2021. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

8-as!


Igen, nem egy olyan meghívót láttam, ahol kérték, hogy ne vigyen az ember gyereket.

2021. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

10.-re.


De itt a faterja esküszik, és gondolom tudta az öreg, hogy akkor a lánya se menne.

2021. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!