Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép, különleges, ritka lány...

Szép, különleges, ritka lány és fiú neveket tudtok?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 21:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

[link]


A szép, különleges és ritka totál kizárja egymást.

2022. jan. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%

Fiú nèv Benedikt,Alen

Lány : Elinor ,Eleanor

2022. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

A könyezetemben lévő ritka nevek.

Fiú: Ármin, Deniel (igen, e-vel írva) Kiril, Nátán, Zoárd, Zéta

Lány: Gyopár, Havaska, Tea, Orhidea, Zsálya

Esküszöm, ezek a nevek léteznek és mindegyikükkel volt valamilyen kapcsolatom, másnem munkaüggyel kapcsolatos telefonbeszélgetésem.

2022. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

1!


Dehogy zárják ki egymást. Eleve a szépség relatív. Amit te szépnek tartasz, más szerint még lehet ronda, ami más szerint gyönyörű, neked még lehet hányinger keltő.



Melizand és Lizandra a kedvencem, mint női név, férfiben pedig Miron és Lizander.

2022. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

#3-as azért az Ármin és a Nátán manapság korántsem számítanak ritka névnek.


Kicsit nekem is egyébként oximoron a ritka és a szép együtt, mivel a (szerintem) legszebb nevek mind fent vannak a toplistán.


Amikkel talán ritkábban találkoztam, és szerintem szép, különleges keresztnevek, lány: Borka, Dea; fiú: Damján, Milos.

2022. jan. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Zolta
2022. jan. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Hadd találjam ki, ha ritka neve lesz akkor a gyereked különleges lesz...
2022. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Dusán
2022. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

“Hadd találjam ki, ha ritka neve lesz akkor a gyereked különleges lesz...”


Nem hiszem te majom. Szerintem a kérdező csupán nem abból a 20 névből akar választani, amit évtizedek óta mindenhol hallani. Én is baromira unom már a munkahelyemen a Julcsikat, Marikat, Bözsiket, Pistiket, Józsikat, stb.

2022. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
2-es vagyok ,hát jól le lettek szólva a nevek amit írtam ,szerintem szèpek , èrdekesek nem megszokottak, a szèpsèg meg relatív. Nem a nevètől lesz különleges egy gyerek,felnőtt, bárki, hanem a nèv megkülönböztetèsre van kitalála,praktikus okai is vannak ha ritkánb neved van ami nem mellesleg jól is hangzik ,ráadásul ha egy nagyon gyakori vezetèknèvhet adják akkor meg is kívánja... Szóval kinek mi a szèp ès különleges relatív.. ..illeszkedjen a szemèlyisèghez ez szerintem a fontos 😊
2022. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!