Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok olyan lány(baba)nev...

Mondanátok olyan lány(baba)neveket, amik csak kicsiként hangzanak jól, de felnőttként gyerekesek? Pl Panni, Lili, Szofi

Figyelt kérdés

#név #Lili #Szofi #Gyerekesnevek
2022. jan. 18. 08:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
Bodza.
2022. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ilyen név, csak van akinek szokatlanok, mert nem ismer ilyen felnőtteket csak kislányokat, ezért tartja gyerekesnek.


Gyerekkoromban sokat vigyázott rám egy Panni néni nevű idős hölgy, gondolom neki Anna lehetett a keresztneve, csak így becézték.

Múltkor itt egy idegbeteg nő totál kiakadt a Nelli néven, mondván a gyerek fel is fog nőni egyszer. Én ezt sem értettem, mert egy kedves tanárom volt Nelli néni, tehát én nem egy aranyos kislányra asszociálok erről a névről, hanem nekem felnőttes.

2022. jan. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
41%

Hát mondjuk egy hivatalban bemutatkozni úgy, hogy Kovács Panni, 45 évesen, nekem fura.

Ha így akarok becézni a gyereket, elnevezem Annának. Az felnőtként is szép név.

2022. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
Bella, Lili, Panna, Alma (ismerős igy nevezte el a gyermekét)
2022. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Nekem még sosem jutott eszembe ezekről a nevekről, hogy gyerekesek :O
2022. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Pannikent, Nellikent becezni valakit az más, mint hivatalosan ezt a nevet adni neki. Hidd el, a többség komolytalannak tartja a becenevet, mint keresztnevet.
2022. jan. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is az ilyen becézett nevek tartoznak ide. Férjem minden álma volt egy Lili, de mondtam, hogy kizárt, felnőttként nevetséges lenne, így lett Lilla a lányunk és becézheti Lilinek.
2022. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Pervol22 válasza:
69%

A Lili név eredete: német

● A Lili név jelentése: liliom ( A Lilian, Caroline, Elisabeth német és angol becézőjéből önállósult. ) Az én lányom is Lili , azért mert mindig a kis viragszalam lesz. Plusz rendkívül gyakori név lett.

2022. jan. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
63%
Kitti, Fanni, Dorina, Lilien, Kiara, Csenge, Zsófi
2022. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Találtam még, pl: Lola, Lüszi, Borka, Lencsi, Léni, Letti, Lulu, Milli, Netti, Polli, Ruti, Szendi, Tea, Vica, Zazi

Még van még sok nagyon hülye név.

2022. jan. 18. 08:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!