Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél feszes volt a baba...

Akinél feszes volt a baba izomzata és viszonylag későn derült ki, hány alkalom devenyes kezelés után javult?

Figyelt kérdés
Van egy tíz hónapos lányom, akinek kicsit feszes a jobb oldala, voltunk devenyesnel, mert intenzíven nem kúszik, csak tolja, húzza magát. Valamint nem ül, és még nem is mászik, azt mondta nincs semmi durva dolog, kötött a jobb oldala, be kell indítani. Most megbeszéltünk két időpontot, vagy úgy számolják, ez hosszabb folyamat lesz?
2022. jan. 20. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
10 alkalom, bár mi csak 5 hónaposak voltunk és heti egyszer kellett menni
2022. jan. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre tudni. Lehet hogy két három alkalomtól megoldódik de lehet hogy több kell. Attól is függ mennyire feszes.


Az én fiam nagyon feszes volt. 4 hónapos korától egy éves koráig jártunk. De ennek hatására mindent időben csinált. Szóval megérte. De ő tényleg brutál feszes volt (korababa).

2022. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem volt akkor meg devenyes vagy csak nem tudtam rola


Igazabol mi babamaszazsra jartam vele 2x utana en csinaltam neki.


Olyan kotott volt h ja nem akarta akkor ugy befeszitett h max ha csontot torok tudom kinyujtani a gyereket 🤣


Am 1 eves korra jart mar eses nelkul stabilan

2022. jan. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat hónaposan derült ki.

A nyakizma volt feszes és a hátizma.

Az anyaméhben vehetett fel egy fura pózt a Dévényes szerint mert már pár órás volt amikor furán tartotta a fejét.

Nem sokat volt hason mert üvöltött és valószínűleg azért tapadt le a hátizma.

A forgás nem ment neki azért vittem el.

Három alkalom után forgott és kúszott is.

Onnantól nem kellett járnunk.

Persze ha nen indult volna be a mászás mennünk kellett volna még.

Itthoni torna is volt szerintem az is rengeteget segített.

2022. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!