Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túl intenzív és impulzív...

Túl intenzív és impulzív vagyok, sokszor szinte "vibrálók" változóan. Túl gondolok dolgokat és nem tudok lazán venni dolgokat. Kell gyógyszeres kezelés erre? Viszonylag reálisan látom a dolgokat, bár néha vádlóan viselkedek.

Figyelt kérdés
Pszichológus lehet tud segíteni kiismerni magam, viszont, ha az alaptermészetem nem megfelelő? Hol elégedett, hol öngyilkos gondolatok, stb. Nem lehet baj, ha gyógyszerrel szeretnék egy köztes állapotot? Fluoxetint írt fel az orvos erre. Fiú vagyok és nem tudom szexuális gondokat okoz vagy sem... Orvos szerint férfiaknál pozitív mellékhatás van, nem hízlal, szájszárazság és egyebek átmeneti mellékhatásról beszél. Valamiért jobban hinnék olyanoknak, akik szedik is. Jó a humorom(annak ellenére, hogy értelmetlennek látom az itt létét) ezt is el lehet veszíteni?
2019. okt. 24. 23:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!