Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Aloe First-öt...

Használ valaki Aloe First-öt popsikrem helyett?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 13:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

A gagyi marketingszöveggel mindent el tudnak adni, az Aloe First pedig ugyebár szerintük csodaszer. Már ez borzolja az idegeimet, de legyen, adjon neki az ember egy esélyt. Csak előtte érdemes egy pillantást vetni az INCI-re...

Mert ha megnézed az összetevők listáját, magad is láthatod, hogy ez a mindenre IS jó, teeeeljesen természetes, szűz angyalok könnyéből a hozzád való kiszállítás előtt frissen facsart csodaszer tartósítószerként diazolidinyl urea-t tartalmaz, ami egy formaldehid kibocsátó anyag. A formaldehid pedig az egyik legdurvább, rákkeltő méreg.

Szóval akármilyen szépen is mesél róla a gyémántcsillámunikornis fokozatú vezérlídermenedzser, tőlem a reggeli zsömléjére is kenheti, de én a gyerekemre tuti nem fogom.

2022. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint a First nagyon jó égésre,meg rovarcsípésre,de semmi egyébre.Inkább csak bőrnyugtató hatású.A popsikremet nem fogja helyettesíteni,ki fogja marni a pisi a gyerek bőrét.Ilyeneket,hogy torokfájásra fújj be belőle meg teljesen felejts el,ha engem kérdezel.Jó-jó,de nem csodaszer.
2022. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az #1-es válaszadóval.


Egyébként első sorban nekem az nagyon irritáló, ahogyan becserkészik az embereket. Nálam is próbálkoztak. Én úgy vagyok vele, hogy millió márkanév van forgalomban, bármelyiket, bármikor, bárhol megvehetem az üzletekben. Kivéve a "fenséges" forevert. Mert azt csak úgy lehet eladni, ha megpróbál az illető előbb összebarizni valakivel (pl. Facebookon, nálam többen így próbálkoztak), aztán pedig majd megpróbál rátukmálni, amit csak lehet, tud, avagy akár beszervezni a "cégbe". Egyszerűen nevetséges és gusztustalan is ez a forgalmazási, eladási mód. Ilyen csak a mesében, illetve a kattant forever-ös agyában létezik. Minden más terméket a világon meglehet az üzletben, online vásárolni vagy katalógusból megrendelni, nem kell kerítő nő hozzá. Nekem ne ajánlgasson, tukmáljon senki semmit, el tudom magam is dönteni, hogy mire van szükségem.

2022. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nagyon drágák vagytok de ez sima DM-BE vett 100%-os Aloe.

Remelem tudtok estére aludni...

2022. jan. 21. 16:02
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon drága vagy kérdező, de te írtál Aloe First-öt - azt viszont a DM-ben nem árulnak... Szóval ha esetleg legközelebb azt írnád, amire kíváncsi vagy, akkor arra is válaszolunk majd.
2022. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de jó! 😂

Te b@aszod el a kérdés kiírását, és még a válaszadók a hülyék 😂😂😂

Biztos sokan kedvelnek ezzel a megnyerő személyiséggel...

2022. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogy hogy nem lehet kapni?? :D eskü megyek ma úgy is DM-BE lefotozom már nektek :D
2022. jan. 21. 16:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Aloe First néven a Dm-ben? Fotózd!
2022. jan. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hogy kell ide csatolni képet?
2022. jan. 21. 16:29
 10/17 anonim ***** válasza:
kepkuldes.com
2022. jan. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!