Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fürdető krémet ajánlato...

Milyen fürdető krémet ajánlatok újszülött kortól? Használ valaki sheavajat tényleg jó popsikrémnek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárit használok, teljesen jó, én is kipróbáltam a nagyon száraz bőrömre és ez az első olyan, ami tényleg nem szárít.
2014. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit.
2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit . Egyszer ekcémás lett akkor kaptunk mellé szintén gyógyszertári testápolót és azóta gyönyörű a bőre.
2014. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári fürdetőt használunk.
2014. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári, naturlandos hidrofiles fürdető. Annyi a titka, hogy nagyon forró vízben kell feloldani, különben halál. Ha sok pénzed van shea vajra, hajrá, egyébként szintén naturlandos popsikenőcs.
2014. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért olyan drága a shea vaj??????
2014. febr. 21. 21:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Sima vízzel fürdetem a kisfiamat születése óta és gyönyörű a bőre. Szerintem fölösleges az gyógyszertári fürdetőtrutyi.
2014. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sima vízzel fürdettem én is, most már linola fettel, másfél éves.


Shea vajat használunk, nagy tégellyel veszek, kb. 4000ft és 7-8 hónapig elég. Akkor kenek csak sudocremet a fenekére, ha bepirosodik a fogzáskor.

2014. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Libero-st, de az elején sima vízben fürdött.Hajsampont még most sem használunk.Popsikrém elején Gabis, de aztán kiderült, hogy tele van minden szarral, így maradt a Sudocrem,Neurogormon ill. ha megszűnik a szójaallergiája esetleg Dm-s, ha bírja.nekem kipirosodott tőle a kezem.Ja Gabis olajat nagy ritkán, ha muszáj.16 hós.
2014. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2014. febr. 22. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!